Plugins - WordPress Importer - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (46 entries)

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
fa: جزئیات در بالا نشان داده شده‌اند. درون‌ریز اکنون با یک مفسر جدید تلاش خواهد کرد...

en: There was an error when reading this WXR file
fa: خطایی هنگام خواندن این پرونده WXR وجود دارد

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
fa: این به نظر نمی‌رسد که یک پرونده WXR باشد، نگارش WXR نامعتبر/فراموش شده است

en: Sorry, there has been an error.
fa: متأسفیم، اینجا خطایی رخ داده است.

en: The file does not exist, please try again.
fa: پرونده موجود نيست،دوباره آزمايش كنيد.

en: All done.
fa: انجام شد.

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
fa: به‌یاد داشته باشید که رمزهای عبور و نقش‌های کاربران درون‌ریزی شده را به‌روزرسانی کنید.

en: Have fun!
fa: خوش بگذرد!

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
fa: پرونده برون‌بری یافت نشد در <code>%s</code>.ممکن است به دلیل دسترسی‌ها باشد.

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
fa: این پرونده WXR (نگارش %s) احتمالاً توسط این نگارش از درون‌ریز پشتیبانی نشده است. لطفاً به‌روزرسانی را امتحان کنید.

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
fa: ناموفق در درون‌ریزی نویسنده (%s). نوشته‌های ایشان به کاربر فعلی تخصیص داده خواهد شد.

en: To make it easier for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
fa: برای آسان کردن ویرایش برای شما و ذخیره محتوای درون‌ریزی شده، شما ممکن است بخواهید نویسنده موارد درون‌ریزی شده را به یک کاربر موجود از این سایت اختصاص دهید. برای مثال، شما ممکن است بخواهید همه موارد را به عنوان ارسال‌های <code>admin</code> درون‌ریزی کنید.

en: Assign Authors
fa: اختصاص دادن نویسندگان

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
fa: اگر یک کاربر جدید توسط وردپرس ایجاد شود، یک رمز عبور تصادفی ساخته می‌شود و نقش کاربر جدید به‌عنوان %s خواهد بود. تغییر جزئیات کاربر جدید به‌صورت دستی لازم است.

en: Import Attachments
fa: درون‌ریزی پیوست‌ها

en: Download and import file attachments
fa: دانلود و درون‌ریزی فایل‌های پیوست

en: Submit
fa: تایید

en: Import author:
fa: كاربر درون ريز:

en: as a new user:
fa: به‌عنوان یک کاربر جدید:

en: or create new user with login name:
fa: يا یک کاربر جدید با این شناسه کاربری بساز:

en: assign posts to an existing user:
fa: اختصاص دادن نوشته‌ها به یک کاربر موجود:

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: or assign posts to an existing user:
fa: یا نوشته‌ها را به یک کاربر فعلی اختصاص بده:

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
fa: ساختن کاربر جدید برای %s ناموفق بود. نوشته‌های ایشان به کاربر فعلی اختصاص خواهد یافت.

en: Failed to import post tag %s
fa: درون‌ریزی برچسب نوشته‎ی %s ناموفق بود

en: Failed to import category %s
fa: درون‌ریزی دسته %s ناموفق بود

en: Failed to import %s %s
fa: درون‌ریزی %s %s ناموفق بود

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
fa: درون‌ریزی &#8220;%s&#8221; ناموفق بود: ساختار نوشته نامعتبر (%s)

en: Menu item skipped due to missing menu slug
fa: به‌دلیل نداشتن نامک فهرست، این گزینه فهرست پرش شد

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
fa: درون‌ریزی %s &#8220;%s&#8221; ناموفق بود

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
fa: %s &#8220;%s&#8221; هم‌اکنون وجود دارد.

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
fa: به دلیل نامک فهرست نامعتبر، از گزینه فهرست پرش شد: %s

en: Fetching attachments is not enabled
fa: دریافت پیوست‌ها فعال نشده است

en: Invalid file type
fa: نوع پرونده معتبر نيست

en: Remote server did not respond
fa: سرور از راه دور جواب نمی دهد

en: Remote file is incorrect size
fa: اندازه پرونده دور، نادرست است

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
fa: سرور دور پاسخ خطای %1$d %2$s را بازگرداند

en: Remote file is too large, limit is %s
fa: پرونده دوردست، بسیار بزرگ است. محدودیت %s است

en: Zero size file downloaded
fa: پرونده با اندازه صفر بارگیری شده

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
fa:  نسخه جديد اين درون ريز آماده است.لطفا به روز رسانی به نسخه%s برای اطمینان از سازگاری با پرونده های برون ريز جدیدتر.

en: Import WordPress
fa: درون‌ریزی وردپرس

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
fa: درود! پرونده RSS توسعه‌یافته وردپرس (WXR) خود را بارگذاری کنید و ما نوشته‌ها، برگه‌ها، دیدگاه‌ها، زمینه‌های دلخواه، دسته‌ها و برچسب‌ها را در این سایت، درون‌ریزی خواهیم کرد.

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
fa: یک پرونده WXR (.xml) را برای بارگذاری انتخاب کنید، سپس روی بارگذاری پرونده کلیک کنید و درون‌ریزی کنید.

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
fa: درون‌ریزی <strong>نوشته‌ها، برگه‌ها، دیدگاه‌ها، زمینه‌های دلخواه، دسته‌ها و برچسب‌ها</strong> از یک پرونده برون‌ریزی‌شده وردپرس (WXR).

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WordPress Importer
fa: درون‌ریز وردپرس

note: Description of the plugin/theme
en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, tags and more from a WordPress export file.
fa: درون ريز نوشته ها، برگه ها، ديدگاه ها ، زمينه هاي دلخواه، دسته ها، برچسب ها و بقيه از يك پرونده برون ريزي شده وردپرس.
