Plugins - bbPress - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (1041 entries)

en:  (+ %d hidden)
fa: (+ %d پنهان)

en: "0" to show only root - "any" to show all
fa: فقط "0" ریشه نمایش داده می شود - "any" همه موارد نمایش داده می شوند

en: "Anonymous Posting" allows guest users who do not have accounts on your site to both create topics as well as replies.
fa: "پست میهمان" به کاربران میهمان اجازه می دهد به ارسال پاسخ یا ایجاد جستار تازه بپردازند.

en: "Archive Slugs" are used as the "root" for your forums and topics. If you combine these values with existing page slugs, bbPress will attempt to output the most correct title and content.
fa: "نامک های صفحات آرشیو"  مانند "ریشه" برای انجمن ها و جستار ها شما استفاده می شوند. (مانند صفحه اصلی ، صفحه جستجوی مطالب ، صفحه آرشیو برچسب ها و دسته بندی ها ) اگر شما این مقادیر را با نامک های صفحات موجود ادغام کنید ، بی بی پرس تلاش خواهد کرد درست ترین عنوان و محتوای مطلب را نمایش دهد.

en: "Single Slugs" are used as a prefix when viewing an individual forum, topic, reply, user, or view.
fa: "نامک های صفحات تکی" به منظور پیشوند پیوند یکتای صفحات تکی انجمن، جستار، پاسخ، کاربر یا نمایش استفاده می شود.

en: "Throttle time" is the amount of time required between posts from a single author. The higher the throttle time, the longer a user will need to wait between posting to the forum.
fa: "زمان انتظار" زمانی است لازم بین نوشته ها برای یک کاربر عادی است. هرچه زمان انتظار بیشتر باشد ، کاربر باید زمان بیشتری را برای فرستادن نوشته بعدی بردبار باشد.

en: %1$s replied to the topic %2$s in the forum %3$s
fa: %1$s پاسخی برای جستار %2$s در انجمن %3$s ارسال کرد

en: %1$s reported this %2$s as not spam
fa: %1$s گزارش مبنی بر هرزنامه نبودن %2$s ارسال کرد.

en: %1$s reported this %2$s as spam
fa: %1$s گزارشی مبنی بر هرزنامه بدون %2$s ارسال کرد.

en: %1$s started the topic %2$s in the forum %3$s
fa: %1$s جستار %2$s را در انجمن %3$s آغاز کرد

en: %1$s wrote:
    
    %2$s
    
    Post Link: %3$s
    
    -----------
    
    You are receiving this email because you subscribed to a forum topic.
    
    Login and visit the topic to unsubscribe from these emails.
fa: %1$s نوشت ::
    
    %2$s
    \لینک نوشته :  %3$s 
    
    -----------
    
     شما به دلیل این که مشترک این انجمن هستید، این پیام برای شما فرستاده شده است.
    
     به منظور قطع اشتراک از این پیام ها وارد سایت شده و جستار را بازدید نمایید.

en: %1$s wrote:
    
    %2$s
    
    Topic Link: %3$s
    
    -----------
    
    You are receiving this email because you subscribed to a forum.
    
    Login and visit the topic to unsubscribe from these emails.
fa: %1$s نوشت:
    
    %2$s
    
    لینک مطلب: %3$s
    
    -----------
    چون مشترک یکی از انجمن های ما هستید، این پیام برای شما فرستاده شده است.
    
    اگر دوست ندارید دیگر این اینگونه پیام ها را دریافت کنید، روی لینک کلیک کرده و هموندی (عضویت) خود را بردارید.

en: %s Favorites
fa: %s مورد پسندها

en: %s Profile
fa: پروفایل %s

en: %s Replies
fa: %s پاسخها

en: %s Subscriptions
fa: اشتراک ها %s

en: %s Topics
fa: %s جستارها

en: %s ago
fa: %s پیش

en: %s page
fa: %s نمایش

en: %s reply | %s replies
fa[0]: %s پاسخ

en: %s topic | %s topics
fa[0]: %s موضوع

en: %s voice | %s voices
fa[0]: %s کاربر

en: %s's Favorites
fa: علاقمندی های %s

en: %s's Profile
fa: پروفایل %s

en: %s's Replies Created
fa: پاسخ های %s ساخته شد.

en: %s's Subscriptions
fa: اشتراکات %s

en: %s's Topics Started
fa: جستار های %s آغاز شده

en: &lsaquo;
fa: &rsaquo;

en: &mdash; Forum root &mdash;
fa: &mdash;ریشه انجمن اصلی &mdash;

en: &mdash; No parent &mdash;
fa: &mdash; بدون مادر &mdash;

en: &mdash; No role for these forums &mdash;
fa: &mdash; هیچ نقش کاربری برای انجمن نیست &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
fa: &mdash; بدون نقش برای این سایت &mdash;

en: &rsaquo;
fa: &lsaquo;

en: (Edit)
fa: (ویرایش)

en: (If converting from BuddyPress Forums, use "wp_bb_" or your custom prefix)
fa: (اگر از انجمن ها بادی پرس به بی بی پرس تبدیل می کنید، از "wp_bb_" یا پیشوند دلخواه خود استفاده نمایید)

en: (Mismatch)
fa: (غیر منطبق)

en: (No Forum)
fa: (بدون انجمن)

en: (No Parent)
fa: (بدون مادر)

en: (bbPress) Forum Search Form
fa: فرم جستجوی انجمن (بی بی پرس)

en: (bbPress) Forums List
fa: لیست انجمن ها (بی بی پرس)

en: (bbPress) Login Widget
fa: ابزارک ورود (بی بی پرس)

en: (bbPress) Recent Replies
fa: (bbPress) پاسخ‌های اخیر

en: (bbPress) Recent Topics
fa: واپسین جستار ها (بی بی پرس )

en: (bbPress) Statistics
fa: آمار (بی بی پرس )

en: (bbPress) Topic Views List
fa: لیست نمایش ها جستار (بی بی پرس)

en: (to front)
fa: (نمایش همگانی)

en: <a href="http://bbpress.org/forums/" target="_blank">bbPress Support Forums</a>
fa: <a href="http://bbpress.org/forums/" target="_blank">انجمن پشتیبانی بی بی پرس</a>

en: <a href="http://codex.bbpress.org" target="_blank">bbPress Documentation</a>
fa: <a href="http://codex.bbpress.org" target="_blank">دانشنامه بی بی پرس</a>

en: <p>Here are the statistics and popular topics of our forums.</p>
fa: <p>اینجا پربازدیدترین و محبوبترین جستار های انجمن های ما وجود دارد.</p>

en: <p>This is a collection of tags that are currently popular on our forums.</p>
fa: <p>مجموعه ای از برچسب ها که اخیرا در انجمن های ما محبوبیت بوده اند.</p>

en: <strong>Close</strong> will mark the selected topic as &#8217;closed&#8217; and disable the option to post new replies to the topic.
fa: <strong>بستن</strong> جستار انتخاب شده را به عنوان جستار بسته شده علامت گذاری می کند. و گزینه ارسال نوشته جدید را در این جستار غیر فعال می کند.

en: <strong>ERROR:</strong> You do not have the permission to do that!
fa: <strong>خطا</strong>: شما اجازه انجام آن کار را ندارید!

en: <strong>ERROR:</strong> You do not have the permission to do that.
fa: <strong>خطا</strong>: شما نمی توانید اینکار را انجام دهید.

en: <strong>ERROR</strong>: Are you sure you wanted to do that?
fa: <strong>خطا</strong>: آیا از انجام این کار مطمئن هستید ؟

en: <strong>ERROR</strong>: Destination topic ID not found!
fa: <strong>خطا</strong>:  شناسه جستار مقصد یافت نشد.

en: <strong>ERROR</strong>: Destination topic ID not found.
fa: <strong>خطا</strong>:  شناسه جستار مقصد یافت نشد.

en: <strong>ERROR</strong>: Duplicate reply detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
fa: <strong>خطا</strong>: پاسخ تکراری شناسایی شد؛ به نظر می رسد شما قبلا این پاسخ را ارسال کرده اید.

en: <strong>ERROR</strong>: Duplicate topic detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
fa: <strong>خطا</strong>: جستار تکراری شناسایی شد؛ به نظر می رسد شما آن را قبلا ارسال کرده اید.

en: <strong>ERROR</strong>: Forum ID cannot be a negative number.
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه انجمن نمی تواند منفی باشد .

en: <strong>ERROR</strong>: Forum ID is missing.
fa: <strong>خطا</strong> : ID انجمن اشتباه است.

en: <strong>ERROR</strong>: Forum ID must be a number.
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه انجمن باید یک عدد باشد.

en: <strong>ERROR</strong>: Forum ID not found.
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه انجمن یافت نشد.

en: <strong>ERROR</strong>: Forum does not exist.
fa: <strong>خطا</strong>: انجمن وجود ندارد .

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid author name submitted!
fa: <strong>خطا</strong> : نام اشتباه برای نویسنده ارسال شد!

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid email address submitted!
fa: <strong>خطا</strong> : آدرس رایانامه اشتباه ارسال شد!

en: <strong>ERROR</strong>: No forum was found! Which forum are you subscribing/unsubscribing to?
fa: <strong>خطا</strong>: انجمنی پیدا نشد. شما قصد پیوستن/جداشدن به کدام انجمن را دارید؟

en: <strong>ERROR</strong>: No topic was found! Which topic are you marking/unmarking as favorite?
fa: <strong>خطا</strong>: جستاری یافت نشد. کدام جستار را می خواهید به عنوان علاقمندی ها نشانه گذاری/رفع نشانه گذاری نمایید؟

en: <strong>ERROR</strong>: No topic was found! Which topic are you subscribing/unsubscribing to?
fa: <strong>خطا</strong>: جستاری یافت نشد! کدام جستار را می خواهید مشترک شوید/قطع اشتراک نمایید؟

en: <strong>ERROR</strong>: Reply ID not found.
fa: <strong>خطا</strong> : ID پاسخ یافت نشد.

en: <strong>ERROR</strong>: Reply ID to move not found!
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه پاسخ جهت جایجایی یافت نشد.

en: <strong>ERROR</strong>: Reply ID to split the topic from not found!
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه پاسخی که می خواهید از جستار جدا کنید یافت نشد.

en: <strong>ERROR</strong>: Slow down; you move too fast.
fa: <strong>خطا</strong>: آهسته تر؛ شما خیلی سریع حرکت می کنید .

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found while deleting the tag: %s
fa: <strong>خطا</strong>: این اشکال ها در هنگام زدودن برچسب یافت شد: %s

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found while getting the tag: %s
fa: <strong>خطا</strong>: این اشکال ها در هنگام دریافت برچسب یافت شد: %s

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found while merging the tags: %s
fa: <strong>خطا</strong>: این اشکال ها در هنگام ادغام برچسب ها یافت شد: %s

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found while updating the tag: %s
fa: <strong>خطا</strong>: این اشکال ها در هنگام بروز رسانی برچسب یافت شد: %s

en: <strong>ERROR</strong>: The forum you want to edit was not found.
fa: <strong>خطا</strong>: انجمنی که خواستار ویرایش آن هستید یافت نشد.

en: <strong>ERROR</strong>: The reply you want to edit was not found.
fa: <strong>خطا</strong>: پاسخی که قصد ویرایش آن را دارید یافت نشد.

en: <strong>ERROR</strong>: The reply you want to move was not found.
fa: <strong>خطا</strong>: پاسخی که قصد جابجایی آن را دارید یافت نشد.

en: <strong>ERROR</strong>: The reply you want to split from was not found.
fa: <strong>خطا</strong>: پاسخی که می خواهید از آن جداسازی نمایید یافت نشد.

en: <strong>ERROR</strong>: The tags which are being merged can not be the same.
fa: <strong>خطا</strong>: برچسب هایی که قصد ادغام آن ها را دارید یکسان نیستند.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to edit was not found.
fa: <strong>خطا</strong>: جستاری که قصد ویرایش آن را دارید یافت نشد.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to merge to was not found.
fa: <strong>خطا</strong>: جستاری که قصد ادغام آن را دارید یافت نشد.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to merge was not found.
fa: <strong>خطا</strong>: جستاری که می خواهید ادغام کنید یافت نشد.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to move from was not found.
fa: <strong>خطا</strong>: جستاری که قصد جایجایی آن را دارید یافت نشد.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to move to was not found!
fa: <strong>خطا</strong>: جستاری  که قصد جابجایی آن را دارید یافت نشد.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to split to was not found!
fa: <strong>خطا</strong>: جستاری که می خواهید به آن جداسازی نمایید یافت نشد.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to split was not found.
fa: <strong>خطا</strong>: جستاری که می خواهید جداسازی نمایید یافت نشد.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem adding the tags to the topic.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در افزودن برچسب ها به جستار وجود دارد.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem closing the topic.
fa: <strong>خطا</strong>: شما نمی توانید جستار را ببندید.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem converting the reply into the topic. Please try again.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در تبدیل پاسخ به جستار وجود دارد. لطفا دوباره تلاش نمایید.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem deleting the reply!
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در پاکسازی این پاسخ وجود دارد!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem deleting the topic.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در زدودن جستار وجود دارد.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem favoriting that topic!
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در افزودن جستار به علاقمندی ها وجود دارد.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem marking the reply as spam!
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در نشانه گذاری این پاسخ به عنوان هرزنامه وجود دارد!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem marking the topic as spam.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در نشانه گذاری جستار به عنوان هرزنامه وجود دارد.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem opening the topic.
fa: <strong>خطا</strong>: شما نمی توانید جستار را باز کنید.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem removing that topic from favorites!
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در زدودن جستار از علاقمندی ها وجود دارد.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem sticking the topic.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در چسبندگی جستار وجود دارد.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem subscribing to that forum!
fa: <strong>خطا</strong>: مشکلی در پیوستن به این انجمن وجود دارد!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem subscribing to that topic!
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در مشترک شدن آن جستار وجود دارد!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem trashing the reply!
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در انتقال این پاسخ به زباله دان وجود دارد!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem trashing the topic.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در فرستادن جستار به زباله دان وجود دارد.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unmarking the reply as spam!
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در رفع نشانه گذاری این پاسخ به عنوان هرزنامه وجود دارد!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unmarking the topic as spam.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در رفع نشانه گذاری جستار به عنوان هرزنامه وجود دارد.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unsticking the topic.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در رفع چسبندگی جستار وجود دارد.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unsubscribing from that forum!
fa: <strong>خطا</strong>: مشکلی در جدا شدن از این انجمن وجود دارد!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unsubscribing from that topic!
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در قطع اشتراک از آن جستار وجود دارد!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem untrashing the reply!
fa: <strong>خطا</strong> : اشکالی در خارج کردن این پاسخ از زباله دان وجود دارد!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem untrashing the topic.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در بیرون کشیدن جستار از زباله دان هست.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum already exists.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن هم اکنون موجود است.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum has been closed to new forums.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن برای بازگشایی انجمن های جدید بسته شده است.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum has been closed to new replies.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن بسته شده است.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum has been closed to new topics.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن برای جستار های جدید بسته شده است.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is a category. No forums can be created in this forum.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن از نوع دسته بندی است.هیچ  انجمنی نمی تواند در این انجمن ایجاد شود.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is a category. No replies can be created in this forum.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن یک «دسته بندی» می باشد. هیچ پاسخی در این انجمن نمی تواند ایجاد گردد.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is a category. No topics can be created in it.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن از نوع دسته بندی است. هیچ جستاری نمی تواند در آن ساخته شود.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is a category. No topics can be created in this forum.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن از نوع دسته بندی است. هیچ جستاری نمی تواند در آن ساخته شود.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new forums in it.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن پنهان است و شما توانمندی خواندن یا ساخت انجمن های جدید در آن را ندارید.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new replies in it.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن پنهان است، شما توانمندی خواندن یا ایجاد پاسخ در آن را ندارید.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new topics in it.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن پنهان است و شما توانمندی خواندن یا ساختن جستار های جدید را در آن ندارید.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new forums in it.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن خصوصی است  و شما توانمندی خواندن یا ساخت یک انجمن جدید در آن را ندارید.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new replies in it.
fa: <strong>خطا</strong> : این انجمن خصوصی است ، شما توانمندی خواندن یا ایجاد پاسخ در آن را ندارید.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new topics in it.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن خصوصی است و شما توانمندی خواندن یا ساختن جستار های جدید را در آن ندارید.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic ID cannot be a negative number.
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه جستار نمی تواند منفی باشد .

en: <strong>ERROR</strong>: Topic ID is missing.
fa: <strong>خطا</strong> : ID جستار اشتباه است.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic ID must be a number.
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه جستار باید یک عدد باشد.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic ID not found.
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه جستار یافت نشد.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic does not exist.
fa: <strong>خطا</strong>: جستار وجود ندارد .

en: <strong>ERROR</strong>: Topic is closed.
fa: <strong>خطا</strong>: جستار بسته است.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to create new forums.
fa: <strong>خطا</strong>: شما اجازه ساخت انجمن های تازه را ندارید.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to create new topics.
fa: <strong>خطا</strong>: شما اجازه ساخت جستار تازه ای را ندارید.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to edit that forum.
fa: <strong>خطا</strong> : شما اجازه ویرایش این انجمن را ندارید.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to edit that reply.
fa: <strong>خطا</strong> : شما اجازه ویرایش آن پاسخ را ندارید.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to edit that topic.
fa: <strong>خطا</strong>: شما اجازه ویرایش جستار را ندارید.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to mark notifications for that user.
fa: <strong>خطا</strong>: شما مجوز لازم برای گزارش کردن کاربر مورد نظر را ندارید.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to reply.
fa: <strong>خطا</strong> : شما اجازه پاسخ دادن ندارید.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to create new topics. The reply could not be converted into a topic.
fa: <strong>خطا</strong>: شما نمی توانید جستار ایجاد کنید. پاسخ نمی تواند به جستار تبدیل شود.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to delete the topic tags.
fa: <strong>خطا</strong>: شما نمی توانید برچسب های این جستار را پاک کنید.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to edit the destination topic!
fa: <strong>خطا</strong>: شما نمی توانید جستار مقصد را ویرایش کنید.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to edit the destination topic.
fa: <strong>خطا</strong>: شما اجازه ویرایش جستار مقصد را ندارید.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to edit the source topic.
fa: <strong>خطا</strong>: شما اجازه ویرایش منبع جستار را ندارید.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to edit the topic tags.
fa: <strong>خطا</strong>: شما نمی توانید برچسب های جستار را ویرایش کنید.

en: <strong>ERROR</strong>: You don't have the permission to edit favorites of that user!
fa: <strong>خطا</strong>: شما اجازه ویرایش علاقمندی های آن کاربر را ندارید!

en: <strong>ERROR</strong>: You need to choose a valid move option.
fa: <strong>خطا</strong>: شما باید گزینه درست جابجایی را انتخاب نمایید.

en: <strong>ERROR</strong>: You need to choose a valid split option.
fa: <strong>خطا</strong>: شما باید گزینه صحیح جداسازی را انتخاب نمایید.

en: <strong>ERROR</strong>: You need to enter a tag name.
fa: <strong>خطا</strong>: شما باید یک نام برچسب وارد نمایید.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum cannot be created at this time.
fa: <strong>خطا</strong>: انجمن شما نمی تواند این زمان ساخته شود.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum cannot be edited at this time.
fa: <strong>خطا</strong>: انجمن شما در حال حاضر قابل ویرایش نیست.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum description cannot be empty.
fa: <strong>خطا</strong>: توضیحات انجمن شما نمی تواند خالی باشد.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum must have a parent.
fa: <strong>خطا</strong>: انجمن شما باید یک مادر داشته باشد.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum needs a title.
fa: <strong>خطا</strong>: انجمن شما نیاز به یک عنوان دارد.

en: <strong>ERROR</strong>: Your reply cannot be created at this time.
fa: <strong>خطا</strong>: پاسخ شما نمی تواند در این زمان فرستاده شود.

en: <strong>ERROR</strong>: Your reply cannot be edited at this time.
fa: <strong>خطا</strong>: پاسخ شما در این زمان قابل ویرایش نیست.

en: <strong>ERROR</strong>: Your reply cannot be empty.
fa: <strong>خطا</strong>: پاسخ شما نمی تواند خالی باشد.

en: <strong>ERROR</strong>: Your topic cannot be created at this time.
fa: <strong>خطا</strong>: جستار شما نمی تواند در این زمان ساخته شود.

en: <strong>ERROR</strong>: Your topic cannot be edited at this time.
fa: <strong>خطا</strong>: این جستار در این زمان قابل ویرایش نیست.

en: <strong>ERROR</strong>: Your topic cannot be empty.
fa: <strong>خطا</strong>: جستار شما نمی تواند خالی باشد.

en: <strong>ERROR</strong>: Your topic needs a title.
fa: <strong>خطا</strong>: جستار شما نیاز به یک عنوان دارد.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that forum. You can also reach that screen by clicking on the forum title.
fa: <strong>ویرایش</strong> این گزینه شما را به صفحه ویرایش انجمن خواهد برد. شما همچنین با کیک بر روی عنوان انجمن به صفحه ویرایش منتقل خواهید شد.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that reply. You can also reach that screen by clicking on the reply title.
fa: <strong>ویرایش</strong> شما را به صفحه ویرایش پاسخ مورد نظر می برد. همچنین شما می توانید با کلیک بر روی عنوان پاسخ به صفحه ویرایش مراجعه نمایید.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that topic. You can also reach that screen by clicking on the topic title.
fa: <strong>ویرایش</strong> شما را به صفحه ویرایش آن جستار انتقال می دهد. شما همچنین می توانید با کلیک بر روی عنوان جستار به این صفحه دست پیدا کنید .

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your forum without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a forum thumbnail on the home page, a custom header, etc.
fa: <strong>تصویر شاخص</strong> - شما می توانید بدون قرار دادن تصویری در متن انجمن ، تصویر شاخصی را به انجمن خود اختصاص دهید. این گزینه معمولا زمانی مفید خواهد بود که شما تصویر شاخص انجمن خود را به عنوان تصویر بند انگشتی در صفحه نخست یا یک صفحه سرتیتر سفارشی استفاده نمایید.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your reply without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a reply thumbnail on the home page, a custom header, etc.
fa: <strong>تصویر شاخص</strong> - این گزینه به شما امکان تخصیص دادن یک تصویر را به پاسخ بدون قرار دادن آن در متن پاسخ را خواهد داد. این معمولا زمانی مفید است که پوسته شما از تصاویر شاخص برای نمایش تصاویر بندانگشتی در صفحه اصلی ، یا یک سرتیتر دلخواه و . . . استفاده کند.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your topic without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a topic thumbnail on the home page, a custom header, etc.
fa: <strong>تصویر شاخص</strong> - این به شما اجازه می دهد تصویری را به جستار اختصاص دهید بدون قرار دادن این تصویر در متن جستار . معمولا زمانی مفید است که پوسته شما از تصاویر شاخص برای نمایش تصویر بند انگشتی جستار در صفحه اصلی یا یک سرتیتر دلخواه استفاده کند.

en: <strong>Forum Editor</strong> - Enter the text for your forum. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your forum text. You can insert media files by clicking the icons above the forum editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular forum editor.
fa: <strong>ویرایشگر انجمن</strong> متنی را برای انجمن خود وارد نمایید. دو روش جهت ویرایش و نگارش انجمن وجود دارد :دیداری و متن (HTML )  حالت ویرایش را با کلیک بر روی تب مورد نظر انتخاب کنید . حالت دیداری ویرایشگر WYSIWYG را در اختیار شما قرار می دهد. بر روی آخرین آیکون در سطر اول کیک کنید تا سطر دوم آیکون ها نمایش داده شود. شما می توانید با کلیک بر روی آیکون بالا ویرایشگر انجمن پرونده های چند رسانه ای را به انجمن اضافه نمایید. شما می توانید به صفحه ویرایش بدون مزاحم بروید با کلیک بر روی آیکون حالت بدون مزاحم در حالت دیداری و نمایش تمام صفحه در حالت ویرایش متنی . در این صفحه با نشانه روی موس روی قسمت فوقانی دکمه ها فعال خواهند شد. خروج از نمایش تمام صفحه شما را به صفحه ویرایش معمولی انجمن باز می گرداند.

en: <strong>Forum</strong> dropdown determines the parent forum that the reply belongs to. Select the forum, or leave the default (Use Forum of Topic) to post the reply in forum of the topic.
fa: <strong>انجمن</strong>منوی بازشو انجمن مادری که پاسخ متعلق به آن است محاسبه می کند. انجمنی را انتخاب کنید، یا در حالت پیش فرض (استفاده از انجمن جستار) رها کنید تا پاسخ به انجمن آن جستار ارسال شود.

en: <strong>Forum</strong> dropdown determines the parent forum that the topic belongs to. Select the forum or category from the dropdown, or leave the default (No Forum) to post the topic without an assigned forum.
fa: <strong>انجمن</strong> منوی بازشو انجمن مادری که جستار متعلق به آن است را محاسبه خواهد کرد. دسته بندی یا انجمنی را از منوی بازشو انتخاب کنید، یا در حالت پیش فرض (بدون انجمن) رها کنید تا جستار بدون اختصاص به انجمن خاصی ارسال شود.

en: <strong>Order</strong> allows you to order your forums numerically.
fa: <strong>چیدمان</strong> به شما اجازه می دهد انجمن های خود را توسط اعداد چیدمان نمایید.

en: <strong>Parent</strong> dropdown determines the parent forum. Select the forum or category from the dropdown, or leave the default (No Parent) to create the forum at the root of your forums.
fa: <strong>مادر</strong>در نظر گرفتن انجمن مادر. انجمن یا دسته را از منوی بازشو انتخاب کنید، یا آن را در حالت پیش فرض (بدون مادر) رها کنید تا انجمن در بالاترین سطح انجمن ها شما تشکیل شود.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft reply will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the reply. Which link is available depends on your reply&#8217;s status.
fa: <strong>پیش نمایش</strong> که به شما نشان خواهد داد پاسخ پیش نویس شما در صورت انتشار به چه صورت خواهد بود. پیش نمایش پاسخ مورد نظر را به صورت زنده در سایت نمایش خواهد داد. لینک ها بسته به وضعیت پاسخ در دسترس خواهند بود.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft topic will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the topic. Which link is available depends on your topic&#8217;s status.
fa: <strong>پیش نمایش</strong> جستار پیش نویس را پیش از انتشار در حالت نهایی نمایش می دهد. که بسته به وضعیت جستار شما لینک ها قابل دسترس خواهند بود.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your forum in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a forum or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a forum to be published in the future or backdate a forum.
fa: <strong>انتشار</strong> - شما می توانید با ستفاده از بخش انتشار قوانین انتشار انجمن خود را تنظیم نمایید. برای وضعیت ها ، انتشار (فوری) ، بر روی لینک ویرایش کلیک نمایید تا گزینه های بیشتری نمایش داده شود. نمایانی حاوی گزینه هایی جهت حفاظت یک انجمن با پسورد و  نمایش آن در صدر مطالب انجمن (چسبنده ) است. انتشار (فوری) به شما اجازه می دهد که تاریخ ارسال انجمن را به گذشته یا آینده انتقال دهید، بنابراین شما می توانید برای ارسال یک انجمن در آینده یا انتقال آن به گذشته برنامه ریزی نمایید.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your reply in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a reply or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a reply to be published in the future or backdate a reply.
fa: <strong>انتشار</strong> - شما می توانید قوانین انتشار پاسخ ها را در جعبه انتشار (ابزارک انتشار) تنظیم نمایید. برای وضعیت ها ، نمایانی و انتشار (فوری) روی لینک ویرایش کلیک کنید تا گزینه های بیشتری را مشاهده نمایید. نمایانی شامل گزینه های محافظت یک پاسخ با پسورد و قرار دادن پاسخ در صدر پاسخ ها (چسبندگی)  است. انتشار (فوری)  به شما اجازه می دهد زمانی را در آینده یا گذشته تنظیم نمایید، بنابراین شما می تونید یک پاسخ را برای انتشار در آینده یا گذشته زمانبندی نمایید.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your topic in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a topic or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a topic to be published in the future or backdate a topic.
fa: <strong>انتشار</strong> - شما می توانید قوانین انتشار جستار را در جعبه انتشار تنظیم نمایید. برای وضعیت ، نمایانی، و انتشار (فوری)، برای دستیابی به گزینه های بیشتر روی لینک ویرایش کلیک نمایید. نمایانی شامل گزینه هایی برای محافظت یک جستار با گذرواژه و سنجاق کردن جستار مورد نظر در وبلاگ شما است. انتشار (فوری) به شما اجازه می دهد زمانی را در آینده یا گذشته تنظیم نمایید ، بنابراین شما می توانید برای انتشار جستار در آینده یا گذشته زمانبندی کنید.

en: <strong>Reply Editor</strong> - Enter the text for your reply. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your reply text. You can insert media files by clicking the icons above the reply editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular reply editor.
fa: <strong>ویرایشگر پاسخ</strong> - متن پاسخ خود را وارد نمایید. 2 حالت برای ویرایش وجود دارد : دیداری و متن . حالت ویرایش را با کلیک بر روی تب مورد نظر انتخاب نمایید. حالت دیداری ویرایشگر WYSIWYG را در اختیار شما قرار می دهد. بر روی آخرین آیکون در سطر آیکون ها کلیک نمایید تا سطر دوم آیکون ها نمایش داده شود. حالت متن به شما اجازه می دهد کدهای HTML را به همراه متن پاسخ وارد نمایید. شما می توانید فایل های چند رسانه ای را با کلیک بر روی آیکونی که در بالای ویرایشگر می بینید در در پاسخ خود قرار دهید.با کلیک بر روی آیکون تمام صفحه در حالت دیداری یا متن ، شما می توانید به صفحه نمایش تمام صفحه بروید. که در آنجا ، شما می توانید با نشانه روی موس روی بخش فوقانی دکمه های ویرایش را نمایان سازید . از حال نمایش تمام صفحه خارج شده و به ویرایشگر پاسخ در حالت عادی باز گردید.

en: <strong>Reply To</strong> determines the threading of the reply.
fa: <strong>پاسخ به</strong> مشخص کننده ی تو در تو بودن پاسخ می باشد.

en: <strong>Spam</strong> removes your reply from this list and places it in the spam queue, from which you can permanently delete it.
fa: <strong>هرزنامه</strong> پاسخ را از این لیست حذف کرده و در صف اسپم ها قرار خواهد داد، که از آن جا شما می توانید برای همیشه پاسخ مورد نظر را حذف نمایید.

en: <strong>Spam</strong> removes your topic from this list and places it in the spam queue, from which you can permanently delete it.
fa: <strong>هرزنامه</strong> جستار را از لیست حذف کرده به صف هرزنامه ها انتقال می دهد، جایی که شما می توانید جستار را به صورت کامل حذف نمایید.

en: <strong>Status</strong> allows you to close a forum to new topics and forums.
fa: <strong>وضعیت</strong> به شما اجازه می دهد که یک انجمن را ببندید برای شروع یک جستار یا انجمن جدید.

en: <strong>Stick <em>(to front)</em></strong> will keep the selected topic &#8217;pinned&#8217; to the top of ALL forums and be visable in any forums topics list.
fa: <strong>سنجاق کردن<em>(به صفحه اصلی)</em></strong> جستار مورد نظر را در بالاترین ردیف همه انجمن ها نمایش داده و در تمام لیست های جستار های انجمن ها نمایان خواهد کرد.

en: <strong>Stick</strong> will keep the selected topic &#8217;pinned&#8217; to the top the parent forum topic list.
fa: <strong>سنجاق کردن </strong> جستار مورد نظر را در لیست جستار های انجمن مادر، در بالاترین ردیف و به صورت ثابت نمایش خواهد داد.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your forum. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
fa: <strong>عنوان</strong> عنوان انجمن خود را وارد نمایید. بعد از وارد کردن عنوان لینک یکتای انجمن در زیر عنوان قابل مشاهده است که می توانید آن را ویرایش کنید .

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your reply. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
fa: <strong>عنوان</strong> - عنوان پاسخ را وارد نمایید. بعد از اینکه عنوان را وارد کردید، شما می توانید پیوند یکتا را در قسمت پایین مشاهده نمایید، که می توانید آن را ویرایش کنید.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your topic. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
fa: <strong>عنوان</strong> - عنوان جستار را وارد نمایید.بعد از وارد کردن عنوان، پیوند یکتای موضوع در زیر عنوان قابل مشاهده است ، که می توانید ویرایش نمایید.

en: <strong>Topic Editor</strong> - Enter the text for your topic. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your topic text. You can insert media files by clicking the icons above the topic editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular topic editor.
fa: <strong>ویرایشگر جستار</strong> - متن جستار را وارد نمایید. دو حالت برای ویرایش وجود دارد : دیداری و متن. حالت مورد نظر را با کلیک بر روی تب مورد نظر انتخاب نمایید. حالت دیداری ویرایشگر WYSIWYG را در اختیار شما قرار خواهد داد. روی آخرین آیکون در سطر آیکون ها کلیک کنید تا سطر دوم کنترل ها نمایش داده شود.  حالت متن ، به شما اجازه می دهد کدهای HTML را همراه با متن جستار وارد نمایید. شما می توانید پرونده های چند رسانه ای را با کلیک بر روی آیکون مورد نظر در بالای ویرایشگر جستار به صورت مستقیم  در جستار قرار دهید. شما می توانید با کلیک بر روی آیکون نمایش تمام صفحه در حالت دیدرای یا متن  به ویرایشگر در نمایش تمام صفحه بروید. آنجا ، با نشانه روی موس در بخش فوقانی دکمه ها نمایان خواهند شد. از حالت نمایش تمام صفحه به صفحه ویرایش عادی بازگردید.

en: <strong>Topic Type</strong> dropdown indicates the sticky status of the topic. Selecting the super sticky option would stick the topic to the front of your forums, i.e. the topic index, sticky option would stick the topic to its respective forum. Selecting normal would not stick the topic anywhere.
fa: <strong>نوع جستار</strong> منوی بازشو وضعیت چسبندگی جستار را مشخص می کند. انتخاب گزینه چسبندگی فوق العاده ، جستار را به صفحه اصلی انجمن های شما می چسباند، همچنین در صدر صفحه اصلی جستار ها. گزینه چسبندگی ، جستار را به صدر انجمن مورد نظر می چسباند. انتخاب گزینه عادی ، جستار را به هیچ صفحه ای نمی چسباند.

en: <strong>Topic</strong> determines the parent topic that the reply belongs to.
fa: <strong>جستار</strong> جستار مادری را که پاسخ متعلق به آن است محاسبه می کند.

en: <strong>Trash</strong> removes your forum from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
fa: <strong>زباله دان</strong> انجمن را از لیست حذف کرده و به زباله دان منتقل خواهد کرد ، از آن جا شما می توانید به برای همیشه انجمن را حذف نمایید.

en: <strong>Trash</strong> removes your reply from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
fa: <strong>زباله دان</strong> پاسخ شما را از این لیست حذف کرده و در زباله دان قرار خواهد داد، که از آن جا شما می توانید پاسخ مورد نظر را برای همیشه حذف نمایید.

en: <strong>Trash</strong> removes your topic from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
fa: <strong>زباله دان</strong> جستار را از لیست حذف کرده به زباله دان انتقال می دهد، از جایی که شما می توانید به صورت کامل جستار را حذف نمایید.

en: <strong>Type</strong> indicates if the forum is a category or forum. Categories generally contain other forums.
fa: <strong>نوع</strong> مشخص می کند که انجمن از نوع دسته بندی است یا یک انجمن است. دسته بندی ها معمولا  حاوی دیگر انجمن ها هستند.

en: <strong>View</strong> will show you what your draft forum will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the forum. Which link is available depends on your forum&#8217;s status.
fa: <strong>نمایش</strong> این گزینه به شما نشان خواهد داد که در صورت انتشار ، انجمن به چه صورتی نمایش خواهد یافت . برای نمایش انجمن شما به سایت منتقل خواهید شد . که لینک بسته به وضعیت انجمن در دسترس است.

en: <strong>Visibility</strong> lets you pick the scope of each forum and what users are allowed to access it.
fa: <strong>نمایانی</strong> به شما اجازه می دهد دامنه نمایش و اینکه چه کاربرانی قادر به دسترسی به آن هستند را  تنظیم نمایید.

en: <strong>WARNING:</strong> This process cannot be undone.
fa: <strong>اخطار:</strong> این عملیات قابل بازگشت نیست.

en: A list of forums with an option to set the parent.
fa: یک لیست از انجمن ها به همراه گزینه ای جهت تنظیم مادر انجمن

en: A list of recent topics, sorted by popularity or freshness.
fa: یک لیست از واپسین جستار ها، مرتب شده بر اساس محبوبیت یا زمان بروز شدن

en: A list of registered optional topic views.
fa: یک لیست اختیاری برای نمایش جستار های کاربران عضو

en: A list of the most recent replies.
fa: یک لیست از آخرین پاسخ ها

en: A simple login form with optional links to sign-up and lost password pages.
fa: یک فرم ساده ورود به همراه لینک های اختیاری به صفحات عضویت و گم شدن رمز

en: About
fa: درباره

en: About Yourself
fa: درباره خودتان

en: About bbPress
fa: در باره ی بی بی پرس

en: About the user
fa: درباره کاربر

en: Account
fa: اکانت

en: Add New Tag
fa: افزودن برچسب

en: Add toolbar & buttons to textareas to help with HTML formatting
fa: افزودن نوار ابزار و دکمه به ناحیه متن برای کمک با نوع HTML

en: Admin
fa: ادمین

en: Akismet History
fa: تاریخچه اکیسمت

en: Akismet Integration
fa: هماهنگی با اکیسمت

en: Akismet caught this post as spam
fa: اکیسمت این نوشته را به عنوان هرزنامه گرفت.

en: Akismet cleared this post as not spam
fa: اکیسمت این نوشته را به عنوان هرزنامه پاک کرده است

en: Akismet was unable to check this post (response: %s), will automatically retry again later.
fa: اکیسمت قادر به بازرسی این نوشته ( پاسخ : %s) نیست، دوباره به صورت خودکار در آینده انجام خواهد شد.

en: All Forums
fa: همه انجمن ها

en: All Posts
fa: همه نوشته ها

en: All Replies
fa: همه پاسخ ها

en: All Tags
fa: همه برچسب ها

en: All Topic Tags
fa: همه برچسب های جستار

en: All Topics
fa: تمام موضوعات

en: All done!
fa: همه موارد انجام شد !

en: All replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted. If the destination topic was created after this one, it's post date will be updated to second earlier than this one.
fa: همه پاسخ ها در این دو جستار بر اساس ترتیب زمانی ادغام خواهند شد. چیدمان پاسخ های ادغام شده بر اساس زمان و تاریخ ارسال آن ها خواهد بود. اگر جستار مقصد بعد از این جستار ارسال شده باشد، نوشته های جستار مقصد زودتر از این جستار چیدمان زمانی خواهد شد.

en: Allow Akismet to actively prevent forum spam.
fa: اجازه به اکیسمت برای جلوگیری فعالانه از هرزنامه های انجمن

en: Allow BuddyPress Groups to have their own forums
fa: اجازه دهید گروه های بادی پرس انجمن های خود را داشته باشند

en: Allow forum wide search
fa: اجازه جستجو در انجمن

en: Allow guest users without accounts to create topics and replies
fa: اجازه دادن به کاربران میهمان برای ارسال جستار ها و پاسخ ها بدون عضویت

en: Allow topic and reply revision logging
fa: اجازه تجدید نظر برای جستار ها و پاسخ ها

en: Allow topics to have tags
fa: اجازه دادن به جستار ها برای برچسب خوردن

en: Allow users to mark topics as favorites
fa: اجازه دادن به کاربران برای افزودن جستار به علاقمندی ها

en: Allow users to subscribe to forums and topics
fa: اجازه دادن به کاربران جهت اشتراک در انجمن‌ها و جستارها

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Anonymous posting
fa: پست میهمان

en: Any links to this tag will no longer function.
fa: هر لینکی به این برچسب دیگر قابل دسترس نخواهد بود.

en: Are you sure you meant to do that?
fa: آیا مطمن هستید که می خواهید این کار را انجام دهید؟

en: Are you sure you want to delete that permanently?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید برای همیشه پاک کنید؟

en: Are you sure you want to delete the "%s" tag? This is permanent and cannot be undone.
fa: آیا شما مطمئن هستید که می خواهید برچسب "%s" را پاک کنید؟ این عملیات همیشگی است و قابل بازگشت نخواهد بود.

en: Are you sure you want to do this?
fa: آیا باور دارید که می خواهید اینکار انجام شود؟

en: Are you sure you want to merge the "%s" tag into the tag you specified?
fa: آیا شما مطمئن هستید که می خواهید برچسب  "%s"  را با برچسب مشخص شده ادغام نمایید؟

en: Attachments
fa: پیوست ها

en: Attempt to import user accounts from previous forums
fa: تلاش برای درون ریزی اکانت کاربران از انجمن های قبلی

en: Author
fa: نویسنده

en: Author Information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Auto role
fa: نقش خودکار

en: Auto-embed links
fa: جاسازی خودکار لینک ها

en: Auto-embed will embed the media content from a URL directly into the replies. For example: links to Flickr and YouTube.
fa: جاسازی-خودکار، رسانه را از یک آدرس مستقیم در پاسخ ها جاسازی خواهد کرد. برای نمونه : لینک به فلیکر یا یوتیوب

en: Automatically give registered visitors the %s forum role
fa: به صورت خودکار به کاربران تازه نقش %s داده شود.

en: Available Actions
fa: کارهای مجاز

en: Backup your database before proceeding.
fa: پیش از انجام اینکار، از پایگاه داده خود پشتیبان تهیه کنید.

en: Better handling of styles and scripts in the template stack.
fa: مدیریت بهتر شیوه ها و اسکریپت ها در بسته ی پوسته.

en: Biographical Info
fa: زندگی‌نامه

en: Blog Role
fa: نقش کاربری وبلاگ

en: BuddyPress Integration
fa: هماهنگی با بادی پرس

en: Bug Testing
fa: تست اشکال

en: Bulk Actions
fa: عملیات دسته جمعی

en: Calculating forum hierarchy (%1$s - %2$s)
fa: محاسبه سلسله مراتب انجمن (%1$s - %2$s)

en: Calculating reply_to parents (%1$s - %2$s)
fa: محاسبه پاسخهای داده شده به مادرها (سرپرست ها) (%1$s - %2$s)

en: Calculating topic stickies (%1$s - %2$s)
fa: محاسبه عنوانهای مهم (%1$s - %2$s)

en: Calculating topic super stickies (%1$s - %2$s)
fa: محاسبه ی جستارهای ابر سنجاق (%1$s - %2$s)

en: Cancel
fa: لغو

en: Category base
fa: ریشه دسته بندی

en: Change
fa: تغییر

en: Change forum role to&hellip;
fa: تغییر نقش کاربری انجمن به&hellip;

en: Changing the slug affects its permalink. Any links to the old slug will stop working.
fa: تغییر نامک بر روی پیوندهای یکتای آن تاثیر می گذارد. هر لینکی به نامک قدیمی دیگر کار نخواهد کرد.

en: Cheatin&#8217; huh?
fa: می خواهید ما را دور بزنید؟!

en: Check your e-mail for the confirmation link.
fa: راینامه خود را جهت لینک تایید نام نویسی بررسی کنید.

en: Check your e-mail for your new password.
fa: رایانامه خود را جهت گذرواژه تازه بررسی کنید.

[ctx: Close a Topic]
en: Close
fa: بستن

[ctx: Close the forum]
en: Closed
fa: بسته شده

[ctx: Close the topic]
en: Closed
fa: بسته شده

en: Close this topic
fa: بستن این جستار

en: Complete!
fa: تکمیل شد!

en: Complete! %s groups updated; %s forums updated; %s forum statuses synced.
fa: کامل شد ! %s گروه ها بروز شدند؛ %s انجمن ها بروز شدند؛  %s وضعیت های انجمن همگام سازی شد.

en: Complete! %s users updated.
fa: کامل شد! %s کاربر بروز شد.

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
fa: تگ های درخواست شرطی قبل از اجرای درخواست کار نمی کنند. قبل از این ، آن ها معمولا مقدار نادرست را باز می گردانند

en: Contact Info
fa: اطلاعات تماس

en: Contributing Developers
fa: توسعه دهندگان مشارکت کننده

en: Conversion Complete
fa: عملیات تبدیل کامل شد

en: Convert Users
fa: تبدیل کاربران

en: Converter Specialist
fa: متخصص تبدیل

en: Converters
fa: مبدل ها

en: Converting forums (%1$s - %2$s)
fa: تبدیل انجمن ها (%1$s - %2$s)

en: Converting replies (%1$s - %2$s)
fa: تبدیل پاسخ ها (%1$s - %2$s)

en: Converting topic tags (%1$s - %2$s)
fa: تبدیل برچسب ها (%1$s - %2$s)

en: Converting topics (%1$s - %2$s)
fa: تبدیل جستار ها  (%1$s - %2$s)

en: Converting users (%1$s - %2$s)
fa: تبدیل کاربران  (%1$s - %2$s)

en: Copy favoriters to the new topic
fa: کپی علاقمندان به جستار جدید

en: Copy subscribers to the new topic
fa: کپی مشترکان به جستار جدید

en: Copy topic tags to the new topic
fa: کپی برچسب های جستار به جستار جدید

en: Core Contributors to bbPress 2.5
fa: مشارکت کنندگان اصلی در بی بی پرس نسخه ی 2.5

en: Count replies for each user
fa: تعداد پاسخ هر کاربر

en: Count replies in each forum
fa: شمارش پاسخ ها در هر انجمن

en: Count replies in each topic
fa: تعداد پاسخ‌ها در هر تاپیک

en: Count spammed & trashed replies in each topic
fa: تعداد پاسخ هرزنامه و زدوده شده در هر جستار

en: Count topics for each user
fa: تعداد جستار های هر کاربر

en: Count topics in each forum
fa: تعداد تاپیک‌ها در هر انجمن

en: Count voices in each topic
fa: شمارش کاربران در هر جستار

en: Counting the number of replies in each forum&hellip; %s
fa: شمارش تعداد پاسخ های هر انجمن&hellip; %s

en: Counting the number of replies in each topic&hellip; %s
fa: شمارش تعداد پاسخ های هر جستار &hellip;  %s

en: Counting the number of spammed and trashed replies in each topic&hellip; %s
fa: شمارش تعداد هرزنامه ها و پاسخ های زباله دان در هر جستار&hellip; %s

en: Counting the number of topics each user has created&hellip; %s
fa: شمارش تعداد جستار هایی که هر کاربر ارسال کرده است&hellip; %s

en: Counting the number of topics in each forum&hellip; %s
fa: شمارش تعداد جستارهای هر انجمن &hellip; %s

en: Counting the number of topics to which each user has replied&hellip; %s
fa: شمارش تعداد جستارهایی که هر کاربر پاسخ داده است&hellip; %s

en: Counting the number of voices in each topic&hellip; %s
fa: شمارش تعداد کاربران در هر جستار &hellip; %s

en: Create New Forum
fa: ایجاد انجمن تازه

en: Create New Forum in &ldquo;%s&rdquo;
fa: ساخت انجمن جدید در &rdquo; %s  &ldquo;

en: Create New Reply
fa: ایجاد پاسخ تازه

en: Create New Topic
fa: ساخت جستار تازه

en: Create New Topic in &ldquo;%s&rdquo;
fa: ساخت جستار جدید در &ldquo;%s&rdquo;

en: Create a discussion forum to allow members of this group to communicate in a structured, bulletin-board style fashion.
fa: ساخت یک انجمن بحث و گفتگو که به اعضا این انجمن اجازه ارتباط در یک طرح ساختاربندی شده تازه را می دهد.

en: Create an Account
fa: ساخت یک اکانت

en: Created
fa: ساخته شده در

en: Creator
fa: سازنده

en: Credits
fa: سازندگان

en: Current Package
fa: بسته جاری

en: Custom field deleted.
fa: بخش سفارشی زدوده شد.

en: Custom field updated.
fa: بخش سفارشی بروز شد.

en: Custom slugs for single forums, topics, replies, tags, views, and search.
fa: نامکهای دلخواه برای تالارهای تکی، جستارها ، پاسخها، برچسب ها، تعداد مشاهده و جستجو.

en: Customize your Forums root. Partner with a WordPress Page and use Shortcodes for more flexibility.
fa: آدرس ریشه انجمن خود را تعیین کنید. برای انعطاف پذیری بیشتر یک برگه در وردپرس ایجاد کنید و با استفاده از کد، انجمن را در آن قرار دهید.

en: Customize your user profile slugs.
fa: شخصی سازی نامکهای کرانه کاربری.

en: Customizing This Display
fa: سفارشی سازی نمایش

en: Database Name
fa: نام پایگاه داده

en: Database Password
fa: گذرواژه پایگاه داده

en: Database Port
fa: پورت پایگاه داده

en: Database Server
fa: میزبان پایگاه ‌داده‌ها

en: Database Settings
fa: پیکربندی پایگاه داده

en: Database User
fa: نام کاربری پایگاه داده

en: Delay Time
fa: زمان تاخیر

en: Delete
fa: پاک سازی

en: Delete Permanently
fa: زدودن برای همیشه

en: Delete imported users?
fa: کاربران درون ریز شده زدوده شوند؟

en: Delete this item permanently
fa: زدودن این مورد برای همیشه

en: Delete users WordPress default passwords (%1$s - %2$s)
fa: پاکسازی گذرواژه پیش فرض کاربران وردپرس (%1$s - %2$s)

en: Deleting Conversion Table&hellip; %s
fa: حذف جدول تبدیل&hellip; %s

en: Deleting Post Meta&hellip; %s
fa: زدودن اطلاعات متای نوشته &hellip; %s

en: Deleting Posts&hellip; %s
fa: زدودن نوشته ها&hellip; %s

en: Deleting Roles and Capabilities&hellip; %s
fa: حذف نقش های کاربری و توانمندی ها&hellip; %s

en: Deleting Settings&hellip; %s
fa: زدودن تنظیمات&hellip; %s

en: Deleting Topic Tags&hellip; %s
fa: زدودن برچسب های جستار&hellip; %s

en: Deleting User Meta&hellip; %s
fa: زدودن اطلاعات متای کاربر&hellip; %s

en: Deleting User&hellip; %s
fa: زدودن کاربر&hellip; %s

en: Deleting a tag cannot be undone.
fa: زدودن یک برچسب قابل بازگشت نیست!

en: Deleting previously converted data (%1$s - %2$s)
fa: پاکسازی اطلاعات تبدیل شده قبلی (%1$s - %2$s)

en: Destination
fa: مقصد

en: Disallow editing after
fa: جلوگیری از ویرایش بعد از

en: Discussion
fa: گفتگو

en: Display Name
fa: نامی که نمایش داده می شود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit %s's Profile
fa: پروفایل %s را ویرایش کنید

en: Edit Forum
fa: ویرایش انجمن

en: Edit Reply
fa: ویرایش پاسخ

en: Edit Tag
fa: ویرایش برچسب

en: Edit Topic
fa: ویرایش موضوع

en: Edit Your Profile
fa: پروفایل خود را ویرایش کنید

en: Editable forum roles no longer exist.
fa: نقش های کاربری قابل ویرایش دیگر وجود ندارند.

en: Email
fa: رایانامه

en: Email:
fa: رایانامه:

en: Embed media (YouTube, Twitter, Flickr, etc...) directly into topics and replies
fa: جاسازی فایل های چند رسانه ای ( یوتیوب ، تویتر، فلیکر، آپارات و . . . ) به صورت مستقیم در جستار ها و پاسخ ها

en: Empty Spam
fa: خالی کردن هرزنامه ها

en: Empty Topic Tag | Empty Topic Tags
fa[0]: برچسب جستار خالی می باشد

en: Empty Topic Tags
fa: خالی کردن برچسب جستار ها

en: Enable Group Forums
fa: فعال کردن انجمن های گروهی

en: Enable threaded (nested) replies %s levels deep
fa: فعال کردن پاسخ‌های تورفته با عمق %s.

en: Existing tag:
fa: برچسب موجود:

en: Failed
fa: شکست

en: Failed!
fa: خطا !

en: Favorite
fa: علاقمندی ها

en: Favorite Forum Topics
fa: جستارهای های مورد علاقه

en: Favorite Topics
fa: جستارهای مورد علاقه

en: Favorited
fa: علاقمندی ها

en: Favorites
fa: علاقمندی ها

en: Favorites are a way for users to save and later return to topics they favor. This is enabled by default.
fa: علاقمندی ها یک روش برای ذخیره یک جستار دلخواه و بازگشت در زمان آینده است. این گزینه به صورت پیش فرض فعال است.

en: Favorites are no longer active.
fa: علاقمندی ها دیگر فعال نیست.

en: Feature Developer
fa: ویژه توسعه دهنده

en: First Name
fa: نام

en: For more information:
fa: برای اطلاعات بیشتر:

en: Forum
fa: انجمن

en: Forum Activity
fa: فعالیت انجمن

en: Forum Attributes
fa: صفات انجمن

en: Forum Edit: %s
fa: ویرایش انجمن: %s

en: Forum Features
fa: ویژگی های انجمن

en: Forum Import
fa: درون ریزی انجمن

en: Forum Index
fa: فهرست انجمن

en: Forum Name (Maximum Length: %d):
fa: نام انجمن (حداکثر طول: %d):

en: Forum Order
fa: چیدمان انجمن

en: Forum Parent
fa: مادر انجمن

en: Forum Prefix
fa: پیشوند انجمن

en: Forum Repair
fa: تعمیر انجمن

en: Forum Replies Created
fa: پاسخ های ارسال شده در انجمن

en: Forum Reset
fa: بازسازی انجمن

en: Forum Role
fa: نقش کاربری انجمن

en: Forum Role: %s
fa: نقش در انجمن: %s

en: Forum Root
fa: ریشه انجمن

en: Forum Root Slug
fa: نامک ریشه ی انجمن

en: Forum Settings
fa: پیکربندی انجمن

en: Forum Statistics
fa: آمار انجمن

en: Forum Subscriptions
fa: اشتراکات انجمن

en: Forum Theme Packages
fa: بسته های پوسته انجمن

en: Forum Topics Started
fa: سرفصل گفتگو آغاز شده

en: Forum Type:
fa: نوع انجمن:

en: Forum User Roles
fa: نقش های کاربری انجمن

en: Forum User Settings
fa: پیکربندی کاربر انجمن

en: Forum User Slugs
fa: نامک کاربر تالار

[ctx: Forum accepts new topics]
en: Forum
fa: انجمن

en: Forum created. <a href="%s">View forum</a>
fa: انجمن ساخته شد. <a href="%s">نمایش انجمن</a>

en: Forum draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview forum</a>
fa: پیش نویس انجمن بروز شد. <a target="_blank" href="%s">پیش نمایش انجمن</a>

en: Forum features that can be toggled on and off
fa: ویژگی های انجمن می تواندن در حالت خاموش یا روشن باشد

[ctx: Forum is a category]
en: Category
fa: دسته بندی

en: Forum restored to revision from %s
fa: انجمن بازیافت شده از نسخه %s

en: Forum root should show
fa: ریشه ی انجمن باید نمایش داده شود

en: Forum saved.
fa: انجمن ذخیره شد.

en: Forum scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview forum</a>
fa: انجمن برای <strong>%1$s</strong> زمانبندی شد. <a target="_blank" href="%2$s">پیش نمایش انجمن</a>

en: Forum settings for Akismet
fa: پیکربندی انجمن برای اکیسمت

en: Forum settings for BuddyPress
fa: پیکربندی انجمن برای بادی پرس

en: Forum slug
fa: نامک انجمن

en: Forum submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview forum</a>
fa: انجمن فرستاده شد. <a target="_blank" href="%s">پیش نمایش انجمن</a>

en: Forum updated.
fa: انجمن بروز شد.

en: Forum updated. <a href="%s">View forum</a>
fa: انجمن بروز شد. <a href="%s">نمایش انجمن</a>

en: Forum:
fa: انجمن :

en: Forum:
fa: انجمن:

en: Forum: %s
fa: انجمن : %s

en: Forums
fa: انجمن ها

en: Forums Settings
fa: پیکربندی انجمن ها

en: Forums base
fa: ریشه انجمن ها

en: Founding Developer
fa: بنیانگذار و توسعه دهنده

en: Freshness
fa: بروز شدن

en: General
fa: اصلی

en: General chit-chat
fa: گپ اصلی

en: Go Back
fa: بازگشت

en: Go to Forum Settings
fa: رفتن به پیکربندی انجمن

en: Grant this user super admin privileges for the Network.
fa: اعطای دسترسی ها فوق ادمین به این کاربر برای شبکه.

en: Group Forum
fa: انجمن گروهی

en: Group Forum Settings
fa: تنظیمات انجمن گروهی

en: Group Forum:
fa: انجمن گروهی :

en: Group Forums
fa: انجمن های گروهی

en: Group Forums Parent
fa: مادر انجمن های گروهی

en: Guest
fa: میهمان

en: Hello World!
fa: درود بر جهان!

en: Hidden Replies
fa: پاسخ های پنهان

en: Hidden Reply | Hidden Replies
fa[0]: پاسخ های پنهان

en: Hidden Topic | Hidden Topics
fa[0]: جستار های پنهان

en: Hidden Topics
fa: جستارهای پنهان

en: Home
fa: خانه

en: Hovering over a row in the forums list will display action links that allow you to manage your forum. You can perform the following actions:
fa: در صورتی که موس را بر روی سطر های لیست انجمن ها نشانه بروید لینک های عملیاتی نمایش داده می شود که به شما اجازه می دهد انجمن خود را مدیریت کنید. شما می توانید عملیات های زیر را انجام دهید :

en: Hovering over a row in the replies list will display action links that allow you to manage your reply. You can perform the following actions:
fa: با نشانه روی موس بر روی سطرهای پاسخ ها لینک های عملیاتی نمایش داده می شود که به شما اجازه مدیریت پاسخ را خواهد داد. شما می توانید عملیات زیر را انجام دهید :

en: Hovering over a row in the topics list will display action links that allow you to manage your topic. You can perform the following actions:
fa: با نشانه روی موس بر روی هر سطر در لیست جستار ها لینک ها عملیاتی نمایش داده می شود که به شما اجازه مدیریت جستار را خواهد داد. شما می توانید عملیات زیر را انجام دهید :

en: How many topics and replies to show per RSS page
fa: چه تعداد جستار و پاسخ در هر صفحه RSS نمایش داده شود

en: How many topics and replies to show per page
fa: چه تعداد پاسخ و جستار در هر صفحه نمایش داده شود

en: How your forum content is displayed within your existing theme.
fa: چطور محتوای انجمن در پوسته موجود شما نمایش داده خواهد شد.

en: Human sacrifice, dogs and cats living together... mass hysteria!
fa: بنی آدم اعضای یکدیگرند ... که در آفرینش ز یک گوهرند
    چو عضوی به درد آورد روزگار ... دگر عضوها را نماند قرار

en: I am the first topic in your new forums.
fa: من نخستین جستار در انجمن های شما هستم.

en: ID
fa: شناسه

en: ID:
fa: شناسه:

en: IP Address
fa: آدرس آی پی

en: IP or hostname
fa: IP  یا نام هاست

en: IP:
fa: آی پی:

en: If you choose an existing topic, replies will be ordered by the time and date they were created.
fa: اگر شما جستاری را که وجود دارد انتخاب کنید،پاسخ ها بر اساس زمان و تاریخ ساخته شده چیدمان خواهند شد.

en: If you use the existing topic option, replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted.
fa: اگر شما گزینه ادغام با پاسخ های جستار موجود را استفاده کنید، پاسخ های هر دو جستار بر اساس ترتیب زمانی با هم ادغام خواهند شد. چیدمان پاسخ های ادغام شده بر اساس زمان و تاریخ ارسال آن ها خواهد بود.

en: If you would like to change the password type a new one. Otherwise leave this blank.
fa: اگر می خواهید گذرواژه تان را تغییر دهید. در غیر این صورت این فیلد را خالی رها کنید.

en: If your browser doesn&#8217;t start loading the next page automatically, click this link:
fa: اگر مرورگر شما صفحه بعد را به صورت خودکار اجرا نمی کند، بر روی این لینک کلیک نمایید :

en: Import Forums
fa: درون ریزی انجمن ها

en: Importer Helper Data
fa: داده های راهنمای درون ریزی

en: In all forums
fa: در تمام انجمن ها

en: In reply to:
fa: در پاسخ به:

en: In the Main Settings you have a number of options:
fa: در پیکربندی شما تعدادی گزینه دارید:

en: In the event of a slug collision with WordPress or BuddyPress, a warning will appear next to the problem slug(s).
fa: در هنگام تداخل نامک ها با وردپرس و بادی پرس، یک پیغام خطا بعد از نامک مورد نظر ظاهر خواهد شد.

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Information about your previous forums database so that they can be converted. <strong>Backup your database before proceeding.</strong>
fa: مطلع شوید از پایگاه داده انجمن های پیشن شما که قابل تبدیل شدن هستند. <strong>قبل از شروع عملیات از پایگاه داده خود نسخه پشتیبان تهیه فرمایید.</strong>

en: Keep a log of this edit:
fa: نگهداری یک گزارش از این ویرایش :

en: Keep me signed in
fa: مرا وارد شده نگهدار

en: Keep this high to prevent too-many-connection issues.
fa: مقدار این فیلد را بالا تنظیم کنید تا از اتصال بیش از حد به پایگاه داده جلوگیری شود.

en: Keep this low if you experience out-of-memory issues.
fa: مقدار این فیلد را پایین نگاه دارید در صورتی که با مشکل خروج حافظه مواجه هستید.

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Last updated %s
fa: واپسین بار در %s به روز رسانی شد.

en: Lead Developer
fa: رهبر و توسعه دهنده

en: Leave the slug empty to have one automatically generated.
fa: نامک را خالی رها کنید تا به صورت اتوماتیک مقداری برای آن تولید شود. (اگر از زبان فارسی استفاده می نمایید بهتر است نامک ها را وارد نمایید)

en: Log In
fa: ورود

en: Log Out
fa: خروج

en: Lost Password
fa: فراموشی گذرواژه

en: Lost Password URI:
fa: آدرس فراموشی گذرواژه

en: M j, Y @ G:i
fa: j F , Y  @ G:i

en: Mail (will not be published) (required):
fa: رایانامه (منتشر نخواهد شد) (بایسته):

en: Main Settings
fa: پیکربندی

[ctx: Make forum hidden]
en: Hidden
fa: پنهان

[ctx: Make forum private]
en: Private
fa: خصوصی

[ctx: Make forum public]
en: Public
fa: همگانی

[ctx: Make topic sticky]
en: Sticky
fa: سنجاق شده

[ctx: Make topic super sticky]
en: Super Sticky
fa: ارزش برتر

en: Manage Subscriptions
fa: مدیریت اشتراک ها

en: Manage Tag: "%s"
fa: مدیریت برچسب: "%s"

en: Mark the reply as not spam
fa: علامت زدن پاسخ به حالت هرزنامه

en: Mark the topic as not spam
fa: نشانه گذاری جستار به عنوان غیر هرزنامه

en: Mark this reply as spam
fa: خارج کردن این پاسخ از حالت هرزنامه

en: Mark this topic as spam
fa: نشانه گذاری این جستار به عنوان هرزنامه

[ctx: Mark topic as pending]
en: Pending
fa: در انتظار

en: Maximum replies to show:
fa: حداکثر تعداد پاسخ ها برای نمایش :

en: Maximum topics to show:
fa: حداکثر تعداد جستار ها برای نمایش :

en: Member
fa: کاربر

en: Menus
fa: فهرست ها

en: Merge
fa: ادغام

en: Merge topic "%s"
fa: ادغام جستار "%s"

en: Merge topic favoriters
fa: ادغام علاقمندان جستار

en: Merge topic subscribers
fa: ادغام مشترکان جستار

en: Merge topic tags
fa: ادغام برچسب های جستار

en: Merge with this topic:
fa: ادغام با این جستار:

en: Merging tags together cannot be undone.
fa: ادغام برچسب ها با یکدیگر قابل بازگشت نیست!

en: Most popular topics
fa: محبوبترین برچسب ها

en: Move
fa: جابجایی

en: Move Method
fa: متد جابجایی

en: Move reply "%s"
fa: جابجایی پاسخ "%s"

en: Move this item to the Trash
fa: فرستادن این مورد به زباله دان

en: Move this reply
fa: جابجایی این پاسخ

en: Moved: %s
fa: جابجا شد: %s

en: Name
fa: نام

en: Name (required):
fa: نام (بایسته):

en: Name of the database with your old forum data
fa: نام پایگاه داده که حاوی اطلاعات انجمن قدیمی شماست

en: Name:
fa: نام:

en: Network Role
fa: نقش کاربری شبکه

en: Network administrators can reconfigure which forum belongs to this group.
fa: مدیران شبکه می توانند دوباره پیکربندی کنند که چه انجمنی به این گروه تعلق دارد.

en: New Forum
fa: انجمن تازه

en: New Password
fa: گذرواژه تازه

en: New Reply
fa: پاسخ تازه

en: New Tag Name
fa: نام برچسب تازه

en: New Topic
fa: جستار تازه

en: New forum reply
fa: پاسخ تازه انجمن

en: New forum topic
fa: جستار تازه انجمن

en: New topic in <strong>%s</strong> titled:
fa: جستار تازه در <strong>%s</strong> عنوان :

en: New user registration is currently not allowed.
fa: نام نویسی کاربر تازه، هم اکنون امکان پذیر نیست.

en: Newest Topics
fa: جدیدترین جستار ها

en: Next Forums
fa: انجمن های بعد

en: Nickname
fa: لقب

en: No Forum
fa: بدون انجمن

en: No Replies
fa: بدون پاسخ

en: No Topic
fa: بدون جستار

en: No Topics
fa: بدون موضوع

en: No data to clean
fa: اطلاعاتی جهت پاکسازی وجود ندارد

en: No forum parents to convert
fa: انجمن مادری جهت تبدیل وجود ندارد

en: No forums available
fa: انجمنی در دسترس نیست

en: No forums found
fa: انجمنی یافت نشد

en: No forums found in Trash
fa: انجمنی در زباله دان یافت نشد

en: No forums to convert
fa: انجمنی جهت تبدیل وجود ندارد

en: No passwords to clear
fa: گذرواژه جهت پاکسازی وجود ندارد

en: No recorded history. Akismet has not checked this post.
fa: رکورد تازه ای در تاریخچه وجود ندارد، اکیسمت این نوشته را بررسی نکرده است.

en: No replies found
fa: پاسخی یافت نشد

en: No replies found in Trash
fa: پاسخی در زباله دان یافت نشد

en: No replies to convert
fa: پاسخی جهت تبدیل وجود ندارد

en: No reply positions to recalculate!
fa: موقعیت پاسخ برای محاسبه مجدد دوباره نیست!

en: No reply_to parents to convert
fa: پاسخی_به مادرها (سرپرست ها) جهت تبدیل وجود ندارد.

en: No response
fa: بدون پاسخ

en: No stickies to stick
fa: هیچ سنجاق شده ای برای سنجاق کردن موجود نیست

en: No super stickies to stick
fa: ابرسنجاق شده ای برای سنجاق وجود ندارد.

en: No tags to convert
fa: برچسبی جهت تبدیل وجود ندارد

en: No template packages available.
fa: هیچ بسته قالبی موجود نیست.

en: No topics available
fa: جستاری در دسترس نیست

en: No topics found
fa: جستاری یافت نشد

en: No topics found in Trash
fa: جستاری در زباله دان یافت نشد

en: No topics to convert
fa: جستاری جهت تبدیل وجود ندارد

en: No users to convert
fa: کاربری جهت تبدیل وجود ندارد

en: Non-bbPress passwords cannot be automatically converted. They will be converted as each user logs in.
fa: گذرواژه هایی که توسط بی بی پرس تنظیم نشده اند به صورت خودکار تبدیل نمی شوند. آنها زمانی که کاربر وارد می شود تبدیل خواهند شد.

en: None available
fa: هیچ موردی در دسترس نیست

en: Not spam
fa: هرزنامه نیست

en: Note: Resetting without this checked will delete the meta-data necessary to delete these users.
fa: گوشزد: در صورتیکه بدون انتخاب این مورد عملیات بازنشانی را انجام دهید اطلاعات اضافی مورد نیاز برای زدودن این کاربران از بین خواهد رفت.

en: Nothing to remove!
fa: موردی برای زدودن وجود ندارد!

en: Notify me of follow-up replies via email
fa: من را از پاسخ های آینده از طریق رایانامه آگاه کنید.

en: Notify the author of follow-up replies via email
fa: نویسنده را از پاسخ های آینده از طریق رایانامه آگاه کنید.

en: Now Editing &ldquo;%s&rdquo;
fa: در حال ویرایش &rdquo; %s&ldquo;

en: Now your users can subscribe to new topics in specific forums.
fa: اکنون کاربران شما میتوانند در جستارهای تازه انجمن های خاص مشارکت کنند.

en: Oh bother! No forums were found here!
fa: دوست من! اینجا انجمنی یافت نشد!

en: Oh bother! No replies were found here!
fa: دوست من، اینجا هیچ پاسخی یافت نشد!

en: Oh bother! No search results were found here!
fa: دوست من، اینجا هیچ نتیجه جستجویی یافت نشد!

en: Oh bother! No topics were found here!
fa: دوست من! اینجا جستاری یافت نشد!

en: Oh, and this is what a reply looks like.
fa: بله، و اینکه به نظر می رسد این یک پاسخ باشد.

[ctx: Open a Topic]
en: Open
fa: باز کردن

[ctx: Open the forum]
en: Open
fa: باز

[ctx: Open the topic]
en: Open
fa: باز

en: Open this topic
fa: باز کردن این جستار

en: Optional reason for editing:
fa: دلیل اختیاری برای ویرایش :

en: Options
fa: تنظیمات

en: Order By:
fa: چیدمان براساس:

en: Order:
fa: چیدمان:

en: Overview
fa: پیش نمایش

en: Pages
fa: برگه ها

en: Parent Forum ID:
fa: شناسه انجمن مادر

en: Parent Forum:
fa: انجمن مادر :

en: Parent:
fa: مادر:

en: Password
fa: کلمه‌عبور

en: Password to access the database
fa: گذرواژه جهت دسترسی به پایگاه داده

en: Per Page
fa: هر برگه

en: Per Page settings allow you to control the number of topics and replies appear on each page.
fa: گزینه در هر صفحه ، به شما اجازه می دهد تعداد پاسخ ها و جستار هایی را که در هر صفحه نمایش داده می شود را کنترل نمایید.

en: Please login to make this topic a favorite.
fa: برای افزودن این سرفصل به علاقمندی ها وارد سایت شوید.

en: Please login to subscribe to this forum.
fa: لطفا برای مشارکت در این انجمن، وارد حساب کاربری خود شوید.

en: Please login to subscribe to this topic.
fa: لطفا برای اشتراک این جستار وارد سایت شوید.

en: Please see the additional help tabs for more information on each indiviual section.
fa: لطفا تبهای راهنما را در هر بخش به منظور دریافت اطلاعات بیشتر مشاهده نمایید.

en: Polyglot support
fa: پشتیبانی از چند زبان

en: Popular Tags
fa: برچسب های محبوب

en: Popular Topics
fa: محبوبترین جستار ها

en: Possible %1$s conflict: %2$s
fa: %1$s احتمالا با %2$s ناسازگاری دارد

en: Post Formatting
fa: نوع نوشته

en: Post status was changed to %s
fa: وضعیت نوشته به %s تغییر کرد

en: Posts
fa: نوشته ها

en: Prefix all forum content with the Forum Root slug (Recommended)
fa: همه محتوای انجمن

en: Private
fa: خصوصی

en: Private: %s
fa: خصوصی : %s

en: Profile
fa: پروفایل

en: Project Leaders
fa: رهبران پروژه

en: Protected
fa: محافظت شده

en: Publish Box
fa: جعبه انتشار

en: Purge Previous Import
fa: پاکسازی درون ریزی های قبلی

en: Purge all information from a previously attempted import
fa: خالی کردن همه اطلاعات عملیات درون ریزی قبلی

en: Re:
fa: پاسخ:

en: Re: Hello World!
fa: پاسخ: درود بر جهان!

en: Recalculate last activity in each topic and forum
fa: محاسبه آخرین فعالیت در هر جستار و انجمن

en: Recalculate private and hidden forums
fa: محاسبه انجمن های پنهان و خصوصی

en: Recalculate the parent forum for each post
fa: بازشماری انجمن مادر برای هر نوشته

en: Recalculate the parent topic for each post
fa: بازشماری جستار مادر برای هر نوشته

en: Recalculate the position of each reply
fa: بازشماری موقعیت های هر پاسخ

en: Recalculate the sticky relationship of each topic
fa: محاسبه رابطه سنجاق شده درهر جستار

en: Recalculating forum visibility &hellip; %s
fa: محاسبه دوباره نمایانی انجمن  &hellip; %s

en: Recalculating reply menu order &hellip; %s
fa: محاسبه مجدد ترتیب فهرست پاسخ‌ها &hellip; %s

en: Recalculating the forum for each post &hellip; %s
fa: محاسبه دوباره انجمن برای هر نوشته &hellip; %s

en: Recalculating the topic for each post &hellip; %s
fa: محاسبه دوباره جستار برای هر نوشته &hellip; %s

en: Recent Replies
fa: آخرین پاسخ ها

en: Recent Topics
fa: آخرین جستار ها

en: Recomputing latest post in every topic and forum&hellip; %s
fa: محاسبه دوباره واپسین هر جستار و انجمن &hellip; %s

en: Register
fa: نام نویسی

en: Register URI:
fa: آدرس نام نویسی

en: Registered Users
fa: کاربران عضو

en: Registration complete. Please check your e-mail.
fa: نام نویسی انجام شد. لطفا رایانامه خود را بررسی کنید.

en: Related Meta Data
fa: اطلاعات متای مرتبط

en: Relationships to Repair:
fa: روابط جهت تعمیر :

en: Remap existing users to default forum roles
fa: اختصاص نقش کاربری پیش فرض انجمن به کاربران موجود

en: Remapping forum role for each user on this site&hellip; %s
fa: اختصاص نقش کاربری پیش فرض انجمن به کاربران این تارنما&hellip; %s

en: Remember Me
fa: مرا به یاد داشته باش

en: Remove trashed forums from user subscriptions
fa: زدودن انجمن های زدوده شده از اشتراک های کاربر

en: Remove trashed topics from user favorites
fa: زدودن جستارهای زدوده شده از موارد مورد علاقه کاربر

en: Remove trashed topics from user subscriptions
fa: زدودن جستارهای زدوده شده از اشتراک های کاربر

en: Removing trashed forums from user subscriptions&hellip; %s
fa: زدودن جستارهای پاک شده از اشتراک خبرنامه کاربر&hellip; %s

en: Removing trashed topics from user favorites&hellip; %s
fa: زدودن جستارهای زباله دان از علاقمندی های کاربر&hellip; %s

en: Removing trashed topics from user subscriptions&hellip; %s
fa: زدودن جستارهای زباله دان از اشتراکات کاربر &hellip; %s

en: Rename
fa: تغییرنام

en: Repair
fa: بازسازی

en: Repair BuddyPress Group Forum relationships
fa: تعمیر روابط انجمن گروهی بادی پرس

en: Repair Forums
fa: تعمیر انجمن ها

en: Repair Items
fa: بازسازی گزینه ها

en: Repairing BuddyPress group-forum relationships&hellip; %s
fa:  تعمیر روابط انجمن گروهی بادی پرس&hellip; %s

en: Repairing the sticky topic to the parent forum relationships&hellip; %s
fa: تعمیر جستار سنجاق شده در روابط انجمن مادر&hellip; %s

en: Replies
fa: پاسخ ها

en: Replies Created
fa: پاسخ ها ارسال شده

en: Replies Created: %s
fa: پاسخ های ارسال شده: %s

en: Replies: %s
fa: پاسخ ها : %s

en: Reply | Replies
fa[0]: پاسخ

en: Reply "%1$s" successfully marked as spam.
fa: پاسخ "%1$s" با موفقیت به عنوان هرزنامه انتخاب شد.

en: Reply "%1$s" successfully unmarked as spam.
fa: پاسخ "%1$s" از حالت هرزنامه خارج شد.

en: Reply Attributes
fa: صفات پاسخ

en: Reply Edit: %s
fa: ویرایش پاسخ : %s

en: Reply Threading
fa: تورفتگی پاسخ

en: Reply To
fa: پاسخ به

en: Reply To:
fa: پاسخ به:

en: Reply To: %s
fa: پاسخ به : %s

en: Reply created. <a href="%s">View topic</a>
fa: پاسخ ایجاد شد. <a href="%s">نمایش جستار</a>

en: Reply draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview topic</a>
fa: پیش نویس پاسخ به روز شد. <a target="_blank" href="%s">پیش نمایش جستار</a>

en: Reply restored to revision from %s
fa: پاسخ از نسخه %s بازیافت شد.

en: Reply saved.
fa: پاسخ ذخیره گردید.

en: Reply scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview topic</a>
fa: پاسخ برای <strong>%1$s</strong>  زمانبندی شد. <a target="_blank" href="%2$s">پیش نمایش جستار</a>

en: Reply slug
fa: نامک پاسخ

en: Reply submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview topic</a>
fa: پاسخ ارسال شد. <a target="_blank" href="%s">پیش نمایش جستار</a>

en: Reply updated.
fa: پاسخ به روز شد.

en: Reply updated. <a href="%s">View topic</a>
fa: پاسخ بروز شد. <a href="%s">نمایش جستار</a>

en: Reset Forums
fa: بازسازی  انجمن ها

en: Reset My Password
fa: گذرواژه مرا باز سازی کنید.

en: Reset bbPress
fa: بازگردانی بی بی پرس

en: Restore
fa: بازیافت

en: Restore this item from the Trash
fa: بازیافت این مورد از زباله دان

en: Revert your forums back to a brand new installation. This process cannot be undone.
fa: بازگشت انجمن به حالت ابتدایی پس از نصب. این اقدام غیرقابل برگشت است.

en: Revisions
fa: رونوشت ها

en: Right Now in Forums
fa: هم اکنون در انجمن ها

en: Roles and capabilities have been swept through, cleaned up, and simplified.
fa: نقش ها و قابلیت ها دور ریخته شده، پاک شده و ساده گشته اند.

en: Rows Limit
fa: محدودیت سطرها

en: Save Changes
fa: ذخیره تنظیمات

en: Save Settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Say it ain't so!
fa: بگو این طوری نیست!

en: Saying no will not delete existing forum content.
fa: جواب منفی محتویات انجمن موجود را پاک نخواهد کرد.

en: Screen Content
fa: محتوای نمایش

en: Search
fa: جستجو

en: Search Forums
fa: جستجوی انجمن ها

en: Search Forums...
fa: جستجوی انجمن ها ...

en: Search Replies
fa: جستجوی پاسخ ها

en: Search Results
fa: نتایج جستجو

en: Search Results for '%s'
fa: نتایج جستجو برای  '%s'

en: Search Tags
fa: جستجوی برچسب ها

en: Search Topics
fa: جستجوی جستار ها

en: Search for:
fa: جستجوی برای :

en: Select Platform
fa: گزینش نرم افزار

en: Select the attributes that your forum should have:
fa: صفاتی را که انجمن شما باید دارا باشد انتخاب نمایید:

en: Select the attributes that your reply should have:
fa: صفاتی را که پاسخ شما باید داشته باشد انتخاب کنید :

en: Select the attributes that your topic should have:
fa: صفاتی که جستار شما باید داشته باشد انتخاب کنید :

en: Select the topic to merge this one into. The destination topic will remain the lead topic, and this one will change into a reply.
fa: جستاری را جهت ادغام با این جستار انتخاب کنید. جستار مقصد به عنوان جستار اصلی باقی خواهد ماند، و  این جستار تبدیل به پاسخ خواهد شد.

en: Select whether to open or close the topic.
fa: گزینش بسته بودن یا باز کردن یک جستار

[ctx: Separator in time since]
en: ,
fa: ،

en: Setting time limits and other user posting capabilities
fa: پیکربندی محدودیت زمان و ظرفیت ارسال دیگر کاربران

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Show post date:
fa: نمایش تاریخ ارسال :

en: Show reply author:
fa: نمایش نویسنده پاسخ :

en: Show topic author:
fa: نمایش نویسنده جستار:

en: Single Forum Slugs
fa: نامک تک انجمن

en: Site Role
fa: نقش کاربری تارنما

en: Slug:
fa: نامک:

en: Slugs
fa: نامک ها

en: Some of these tools create substantial database overhead. Avoid running more than 1 repair job at a time.
fa: برخی از این ابزار باعث می شود پایگاه داده به شکل قابل توجهی سنگین شود. از اجرای بیش از یک فعالیت تعمیر همزمان خودداری فرمایید.

en: Some optional parameters to help tune the conversion process.
fa: تعدادی پارامتر اختیاری که به عملیات تبدیل کمک می کند.

en: Some statistics from your forum.
fa: تعدادی آمار از انجمن شما

en: Something went wrong. Refresh your browser and try again.
fa: اشکالی رخ داده است . مرورگر خود را دوباره را refresh کرده و دوباره تلاش نمایید.

en: Spam
fa: هرزنامه

[ctx: Spam the topic]
en: Spam
fa: هرزنامه

en: Spammed: %s
fa: هرزنامه : %s

en: Split
fa: جداسازی

en: Split Method
fa: متد جداسازی

en: Split the topic from this reply
fa: جداسازی جستار از این پاسخ

en: Split topic "%s"
fa: جداسازی جستار "%s"

en: Split: %s
fa: جداسازی: %s

en: Start
fa: آغاز

en: Start Over
fa: آغاز

en: Start a fresh conversion from the beginning
fa: شروع یک گفتگوی تازه از ابتدا

en: Started by: %1$s
fa: آغاز شده توسط: %1$s

en: Starting Conversion
fa: آغاز عملیات تبدیل

en: Status:
fa: وضعیت:

en: Stick
fa: سنجاق

en: Stick this topic to front
fa: سنجاق کردن این جستار در صفحه اصلی

en: Stick this topic to its forum
fa: سنجاق کردن این جستار در انجمن خود

en: Stop
fa: توقف

en: Submit
fa: فرستادن

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Subscribe to Forums
fa: اشتراک در انجمن ها

en: Subscribed Forums
fa: جستار های مشترک شده

en: Subscribed Topics
fa: جستار های مشترک شده

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: Subscriptions allow users to subscribe for notifications to topics that interest them. This is enabled by default.
fa: اشتراک به کاربران اجازه می دهد مشترک اطلاع رسانی های جستار مورد علاقه خود شوند. این گزینه به صورت پیش فرض فعال است.

en: Subscriptions are no longer active.
fa: اشتراکات دیگر فعال نیست.

en: Success!
fa: موفقیت آمیز بود!

en: Table Prefix
fa: پیشوند جداول

en: Tag base
fa: ریشه برچسب

en: Tagged:
fa: برچسب ها:

en: Tags:
fa: برچسب ها:

en: Thank you for updating! bbPress %s is bundled up and ready to weather the storm of users in your community!
fa: از اینکه بی بی پرس را به روز کرده اید، از شما سپاسگزاریم! بی بی پرس پارسی نسخه %s آماده یاری رسانی به شما می باشد.

en: Thank you for updating! bbPress %s is waxed, polished, and ready for you to take it for a lap or two around the block!
fa: شما بی بی پرس را به %s به روز کرده اید! از شما سپاسگزاریم. بی بی پرس آماده ی بهره برداری شما می باشد!

en: The Fancy Editor brings the luxury of the Visual editor and HTML editor from the traditional WordPress dashboard into your theme.
fa: ویرایشگر فانتزی قابلیت ها ویرایشگر دیداری و ویرایشگر متنی را به جای پیشخوان سنتی وردپرس به پوسته شما می آورد .

en: The Slugs section allows you to control the permalink structure for your forums.
fa: بخش نامک ها به شما اجازه می دهد ساختار پیوند یکتای انجمن ها خود را کنترل کنید.

en: The bbPress Community
fa: هازمان بی بی پرس

en: The bbPress forum search form.
fa: فرم جستجوی انجمن بی بی پرس

en: The following data will be removed:
fa: این داده ها حذف خواهند شد:

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new content.
fa: انجمن &#8216;%s&#8217; هم اکنون برای محتوای جدید بسته است.

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new topics and replies.
fa: انجمن &#8216;%s&#8217; برای جستار ها و پاسخ ها جدید بسته است.

en: The forum could not be found.
fa: انجمن یافت نشد.

en: The reply was not found!
fa: پاسخ یافت نشد!

en: The request was unsuccessful. Please try again.
fa: درخواست موفقیت آمیز نبود. لطفا دوباره تلاش نمایید.

en: The title field and the big forum editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
fa: فلید عنوان و  فیلد بزرگ ویرایش انجمن ثابت هستند ، اما شما می توانید جعبه های دیگر را با استفاده از موس جابه جا کرده ، و  توسط بخش عنوان هر جعبه آنها را باز یا بسته نمایید. از تب تنظیمات صفحه جهت آشکار کردن جعبه های بیشتر ( خلاصه ، فلیدهای سفارشی ، بحث و گفتگو ، نامک ، نویسنده ) استفاده کرده یا با انتخاب 1 یا 2 ستون چیدمان صفحه را تغییر دهید.

en: The title field and the big reply editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
fa: فیلد عنوان و ویرایش متن پاسخ در مکان خود ثابت هستند ، اما شما می تانید بقیه جعبه ها (بخش ها ) را با استفاده از موس تغییر مکان داده و یا با کلیک بر روی عنوان هر بخش مخفی کرده و یا نمایش دهید. از تب تنظیمات صفحه برای نمایش بخش های بیشتر (خلاصه ، ارسال بازتاب ، فیلدهای دلخواه، گفتگو ، نامک، نویسنده ) استفاده نمایید. یا حالت تک ستونه یا دو ستونه را برای چیدمان صفحه انتخاب نمایید.

en: The title field and the big topic editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
fa: این فیلد عنوان و بخش ویرایش متن ثابت هستند ، اما شما می توانید بقیه بخش ها را با استفاده از موس جابه جا نموده و یا با کلیک بر روی عنوان بخش کوچک یا بزرگ نمایید . از تب تنظیمات صفحه برای نمایش بخش های بیشتر (خلاصه، ارسال بازتاب، بخش های سفارشی، گفتگو ، نامک ، نویسنده ) استفاده نموده یا چیدمان یک یا دو ستون ر برای صفحه انتخاب کنید.

en: The topic &#8216;%s&#8217; is closed to new replies.
fa: جستار &#8216;%s&#8217 برای پاسخ های جدید بسته است .

en: The topic could not be found.
fa: این نوشته یافت نشد.

en: The topic was not found!
fa: جستار یافت نشد.

en: Theme Compatibility
fa: سازگاری پوسته

en: There are no other topics in this forum to merge with.
fa: جستار دیگری در این انجمن به منظور ادغام وجود ندارد.

en: There is a pending email address change to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
fa: رایانامه تائید نشده ای وجود دارد آن را به <code>%1$s</code> تغییر دهید. <a href="%2$s">انصراف</a>

en: There was a problem closing the topic "%1$s".
fa: اشکالی در بستن جستار "%1$s" وجود دارد.

en: There was a problem marking the reply "%1$s" as spam.
fa: اشکالی در انتخاب پاسخ "%1$s" به عنوان هرزنامه وجود دارد.

en: There was a problem marking the topic "%1$s" as spam.
fa: اشکالی در نشانه گذاری جستار "%1$s" به عنوان هرزنامه وجود داشت.

en: There was a problem opening the topic "%1$s".
fa: اشکالی در بازکردن جستار "%1$s" وجود دارد.

en: There was a problem sticking the topic "%1$s" to front.
fa: اشکالی در چسباندن جستار "%1$s" به صفحه اصلی وجود دارد.

en: There was a problem sticking the topic "%1$s".
fa: اشکالی در سنجاق کردن جستار "%1$s" وجود دارد.

en: There was a problem unmarking the reply "%1$s" as spam.
fa: اشکالی در خارج کردن پاسخ "%1$s" از حالت هرزنامه وجود دارد.

en: There was a problem unmarking the topic "%1$s" as spam.
fa: اشکالی در تبدیل جستار "%1$s" به غیر هرزنامه وجود داشت.

en: There was a problem unsticking the topic "%1$s".
fa: برای آزاد کردن "%1$s" از سنجاق، مشکلی وجود دارد.

en: These are broken up into two separate groups: one for what appears in your theme, another for RSS feeds.
fa: این گزینه ها به دو قسمت تقسیم شده اند : یک مورد در پوسته شما نمایان می شود و دیگری در خوراک سایت.

en: This category contains %1$s and %2$s, and was last updated by %3$s %4$s.
fa: این دسته بندی شامل %1$s و %2$s است ، و آخرین بار توسط %3$s در %4$s بروز شده است.

en: This category contains %1$s and %2$s.
fa: این دسته بندی شامل %1$s و  %2$s است.

en: This category contains %1$s, and was last updated by %2$s %3$s.
fa: این دسته بندی شامل %1$s است، و آخرین با توسط %2$s در %3$s بروز شده است.

en: This category contains %1$s.
fa: این دسته بندی شامل %1$s است .

en: This does not delete your topics. Only the tag itself is deleted.
fa: این عملیات جستار های شما را حذف نخواهد کرد. تنها برچسب زدوده خواهد شد.

en: This forum contains %1$s and %2$s, and was last updated by %3$s %4$s.
fa: این انجمن شامل %1$s و %2$s است ، و آخرین با توسط %3$s در %4$s بروز شده است.

en: This forum contains %1$s and %2$s.
fa: این انجمن شامل %1$s و  %2$s است.

en: This forum contains %1$s, and was last updated by %2$s %3$s.
fa: این انجمن شامل %1$s، وآخرین بروز رسانی توسط %2$s %3$s صورت گرفته است.

en: This forum contains %1$s.
fa: این انجمن شامل %1$s است.

en: This forum is closed to new content, however your account still allows you to do so.
fa: این انجمن برای محتوای جدید بسته شده است ، با این حال اکانت شما هنوز اجازه ادامه را دارد.

en: This forum is empty.
fa: این انجمن خالی است.

en: This forum is marked as closed to new topics, however your posting capabilities still allow you to do so.
fa: این انجمن به عنوان انجمن بسته برای جستار های تازه نشانه گذاری شده است، با این حال توانمندی های شما هنوز اجازه انجام این کار را می دهد.

en: This group does not currently have a forum.
fa: این گروه در حال حاضر انجمن ندارد.

en: This is comparable to the WordPress "Reading Settings" page, where you can set the number of posts that should show on blog pages and in feeds.
fa: این قابل مقایسه با \"تنظیمات خواندن" صفحات در وردپرس است ، جایی که شما تنظیم می کنید چه تعداد پست باید در هر صفحه وبلاگ و خوراک سایت نمایش داده شود.

en: This option will delete all previously imported users, and cannot be undone.
fa: این گزینه تمام کاربران که پیشین درون ریزی شده اند را پاک خواهد کرد و غیر قابل بازگشت است.

en: This process cannot be undone.
fa: این عملیات قابل بازگشت نیست.

en: This reply was modified %1$s by %2$s.
fa: این پاسخ %1$s توسط %2$s اصلاح شده است.

en: This reply was modified %1$s by %2$s. Reason: %3$s
fa: این پاسخ  %1$s توسط %2$s اصلاح شده است . دلیل : %3$s

en: This screen displays the individual forums on your site. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
fa: این صفحه انجمن های شخصی تارنمای شما را نمایش می دهد. شما می توانید نمایش این صفحه را با توجه به گردش کار خود سفارشی سازی کنید.

en: This screen displays the individual topics on your site. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
fa: این صفحه جستار های تارنمای شما را نمایش خواهد داد. شما می توانید بر اساس گردش کاری خود نمایش این صفحه را سفارشی سازی کنید.

en: This screen provides access to all of the Forums settings.
fa: این صفحه امکان دسترسی به همه تنظیمات انجمن ها را فراهم می کند.

en: This screen provides access to all of your replies. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
fa: این صفحه امکان دسترسی به تمامی پاسخ ها را فراهم می نماید. شما می توانید نمایش این صفحه را به منظور بهتر شدن جریان کاری خود سفارش نمایید.

en: This topic contains %1$s and has %2$s.
fa: این جستار شامل %1$s و دارای %2$s است .

en: This topic contains %1$s, has %2$s, and was last updated by %3$s %4$s.
fa: این جستار شامل %1$s ، و دارای %2$s  است ، و آخرین بار توسط  %3$s در %4$s بروز شده است.

en: This topic has no replies.
fa: این جستار پاسخی ندارد.

en: This topic is in the trash.
fa: این جستار در زباله دان قرار دارد.

en: This topic is marked as closed to new replies, however your posting capabilities still allow you to do so.
fa: این جستار نشانه گذاری شد به عنوان بسته شده برای پاسخ جدید، با این حال توانمندی ارسال شما هنوز به شما اجازه می دهد که ادامه دهید.

en: This topic is marked as spam.
fa: این جستار به عنوان هرزنامه نشانه گذاری شده است.

en: This topic was modified %1$s by %2$s.
fa: این جستار %1$s توسط %2$s اصلاح شده است.

en: This topic was modified %1$s by %2$s. Reason: %3$s
fa: این جستار %1$s توسط %2$s اصلاح شده است . دلیل : %3$s

en: This user has no favorite topics.
fa: این کاربر جستار مورد علاقه ای ندارد.

en: This user has not created any topics.
fa: این کاربر سرفصلی را ایجاد نکرده است.

en: This user has not replied to any topics.
fa: این کاربر به هیچ جستاری پاسخ نداده است.

en: This user has super admin privileges.
fa: این کاربر دسترسی ها فوق ادمین را دارا هست.

en: This user is not currently subscribed to any forums.
fa: این کاربر درحال حاضر مشترک هیچ انجمنی نیست.

en: This user is not currently subscribed to any topics.
fa: این کاربر درحال حاضر مشترک هیچ سرفصلی نیست.

en: Throttle posting every
fa: تاخیر در ارسال مطلب هر

en: Title
fa: عنوان

en: Title and Forum Editor
fa: ویرایشگر عنوان و انجمن

en: Title and Reply Editor
fa: ویرایشگر عنوان و پاسخ

en: Title and Topic Editor
fa: ویرایشگر عنوان و جستار

en: Title:
fa: عنوان:

en: To keep this topic as the lead, go to the other topic and use the merge tool from there instead.
fa: برای این که این جستار را به عنوان جستار اصلی نگه دارید، به صفحه جستار دیگر مراجعه کرده و از ابزار ادغام در آن صفحه استفاده نمایید.

en: Topic | Topics
fa[0]: جستار

en: Topic "%1$s" successfully closed.
fa: جستار"%1$s" بسته شد.

en: Topic "%1$s" successfully marked as spam.
fa: جستار "%1$s" با موفقیت به عنوان هرزنامه نشانه گذاری شد.

en: Topic "%1$s" successfully opened.
fa: جستار "%1$s" باز شد.

en: Topic "%1$s" successfully sticked to front.
fa: جستار "%1$s" به صفحه اصلی سنجاق شد.

en: Topic "%1$s" successfully sticked.
fa: جستار "%1$s"  سنجاق شد.

en: Topic "%1$s" successfully unmarked as spam.
fa: جستار "%1$s"  با موفقیت از حالت هرزنامه خارج شد.

en: Topic "%1$s" successfully unsticked.
fa: جستار "%1$s" آزاد شد.

en: Topic Attributes
fa: صفات جستار

en: Topic Edit: %s
fa: ویرایش جستار: %s

en: Topic Extras
fa: افزودنی های جستار

en: Topic Replies
fa: پاسخ های جستار

[ctx: Topic Status]
en: Close
fa: بسته

[ctx: Topic Status]
en: Open
fa: بازکردن

en: Topic Status:
fa: وضعیت جستار:

en: Topic Subscriptions
fa: درخواست اطلاع رسانی جستار

en: Topic Tag | Topic Tags
fa[0]: برچسب جستار

en: Topic Tag Edit: %s
fa: ویرایش برچسب جستار: %s

en: Topic Tag: %s
fa: برچسب جستار:  %s

en: Topic Tags
fa: برچسب های جستار

en: Topic Tags:
fa: برچسب های جستار:

en: Topic Title (Maximum Length: %d):
fa: عنوان جستار (حداکثر طول: %d):

en: Topic Type
fa: نوع جستار

en: Topic Type:
fa: نوع جستار:

en: Topic View
fa: مشاهده جستار

en: Topic created. <a href="%s">View topic</a>
fa: جستار ساخته شد. <a href="%s">نمایش جستار</a>

en: Topic draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview topic</a>
fa: جستار پیش نویس بروز رسانی شد. <a target="_blank" href="%s">پیش نمایش جستار</a>

en: Topic restored to revision from %s
fa: جستار به نسخه پیش نویس %s بازگردانی شد.

en: Topic saved.
fa: جستار ذخیره شد.

en: Topic scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview topic</a>
fa: جستار برای : <strong>%1$s</strong> زمان بندی شد. <a target="_blank" href="%2$s">پیش نمایش جستار</a>

en: Topic slug
fa: نامک جستار

en: Topic submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview topic</a>
fa: جستار فرستاده شد. <a target="_blank" href="%s">پیش نمایش جستار</a>

en: Topic tag slug
fa: نامک برچسب جستار

en: Topic tags
fa: برچسب های جستاری

en: Topic updated.
fa: جستار به روز شد.

en: Topic updated. <a href="%s">View topic</a>
fa: جستار بروز رسانی شد. <a href="%s">نمایش جستار</a>

en: Topic-Tags allow users to filter topics between forums. This is enabled by default.
fa: برچسب جستار ها به کاربر اجازه می دهد جستار مورد نظر را از میان انجمن ها فیلتر نماید. این گزینه به صورت پیش فرض فعال است.

en: Topic:
fa: جستار:

en: Topic:
fa: جستار:

en: Topic: %s
fa: جستار: %s

en: Topics
fa: جستار ها

en: Topics Started
fa: جستار های آغاز شده

en: Topics Started: %s
fa: جستاری های ارسال شده: %s

en: Topics With Recent Replies
fa: جستار هایی که اخیرا پاسخ داده شده اند.

en: Topics and Replies Per Page
fa: تعداد جستارها و پاسخ ها در هر برگه

en: Topics and Replies Per RSS Page
fa: تعداد جستارها و پاسخ ها در هر برگه فید خوان

en: Topics base
fa: ریشه جستارها

en: Topics by Freshness
fa: جستارها براساس تازه ترین

en: Topics with no replies
fa: جستار های بدون پاسخ

en: Trash
fa: زباله دان

[ctx: Trash the topic]
en: Trash
fa: زباله دان

en: Trashed: %s
fa: زباله دان:  %s

en: Type your new password again.
fa: گذرواژه خود را دوباره وارد کنید.

en: Type:
fa: نوع:

en: Unfavorite
fa: نامحبوب

en: Unspam
fa: غیر هرزنامه

en: Unstick
fa: عدم چسبندگی

[ctx: Unstick a topic]
en: Normal
fa: معمولی

en: Unstick this topic
fa: آزاد کردن جستار

en: Unsubscribe
fa: قطع اشتراک

en: Update
fa: بروز رسانی

en: Update Forum
fa: بروز رسانی انجمن

en: Update Forums
fa: بروز رسانی انجمن ها

en: Update Profile
fa: بروز رسانی پروفایل

en: Update Tag
fa: بروز رسانی برچسب

en: Update User
fa: بروز رسانی کاربر

en: Use Akismet
fa: استفاده از اکیسمت

en: Use an existing topic in this forum:
fa: استفاده از یک جستار موجود در این انجمن :

en: Use default 3306 if unsure
fa: مقدار پیش فرض 3306 را انتخاب کنید اگر مطمئن نیستید

en: Use this if an import failed and you want to remove that incomplete data.
fa: اگر عملیات درون ریزی با موفقیت انجام نشد. از این گزینه برای حذف اطلاعات ناقص استفاده نمایید.

en: User | Users
fa[0]: کاربر

en: User Base
fa: ریشه کاربر

en: User Role
fa: نقش کاربری

en: User base
fa: پایه کاربر

en: User capabilities
fa: قابلیت های کاربر

en: User for your database connection
fa: نام کاربری جهت اتصال به پایگاه داده

[ctx: User role]
en: Blocked
fa: بازداشت شده

[ctx: User role]
en: Keymaster
fa: سرپرست کل

[ctx: User role]
en: Moderator
fa: سرپرست

[ctx: User role]
en: Participant
fa: مشارکت کننده

[ctx: User role]
en: Spectator
fa: ناظر

en: User updated.
fa: کاربر بروز شد.

[ctx: User viewing another users profile]
en: %s's
fa: %s'ها

[ctx: User viewing his/her own profile]
en: Your
fa: برای شما

en: Username
fa: نام‌کاربری

en: Username or Email
fa: نام کاربری یا رایانامه

en: Users &amp; Moderation
fa: کاربران و مدیریت

en: Using the Forum Root is not recommended. Changing this does not move existing forums.
fa: استفاده از ریشه انجمن اصلی پیشنهاد نمی شود، تغییر این مقدار انجمن های موجود را جابجا نخواهد کرد.

en: Version %s
fa: نگارش %s

en: View
fa: نمایش

en: View %s's profile
fa: نمایش پروفایل %s

en: View &#8220;%s&#8221;
fa: نمایش &#8220;%s&#8221;

en: View Forum
fa: نمایش انجمن

en: View Reply
fa: نمایش پاسخ

en: View Topic
fa: نمایش جستار

en: View Topic Tag
fa: نمایش برچسب جستار

en: View base
fa: پایه نمایش

en: View: %s
fa: نمایش : %s

en: Viewing %1$s post | Viewing %1$s posts
fa[0]: در حال نمایش %1$s نوشته

en: Viewing %1$s reply | Viewing %1$s replies
fa[0]: در حال نمایش %1$s پاسخ

en: Viewing %1$s reply thread | Viewing %1$s reply threads
fa[0]: نمایش %1$s پاسخ رشته ها

en: Viewing %1$s result | Viewing %1$s results
fa[0]: در حال نمایش %1$s نتیجه

en: Viewing %1$s topic | Viewing %1$s topics
fa[0]: نمایش %1$s جستار

en: Viewing %2$s post (of %4$s total) | Viewing %1$s posts - %2$s through %3$s (of %4$s total)
fa[0]: در حال نمایش %1$s نوشته (از کل %4$s)

en: Viewing %2$s replies (of %4$s total) | Viewing %1$s replies - %2$s through %3$s (of %4$s total)
fa[0]: در حال نمایش %1$s پاسخ ( از کل %4$s)

en: Viewing %2$s results (of %4$s total) | Viewing %1$s results - %2$s through %3$s (of %4$s total)
fa[0]: در حال نمایش %1$s نتیجه ( از کل %4$s )

en: Viewing topic %2$s (of %4$s total) | Viewing %1$s topics - %2$s through %3$s (of %4$s total)
fa[0]: نمایش %1$s جستار (از %4$s کل)

en: Visibility:
fa: نمایانی:

en: Visit %s's website
fa: بازدید تارنما %s

en: Voices
fa: کاربران

en: Warning! Problem updating %1$s. Your server may not be able to connect to sites running on it. Error message: <em>%2$s</em>
fa: هشدار! اشکال در بروز رسانی %1$s . امکان دارد اتصال سرور شما به سایتی که بر روی آن اجرا می شود امکان پذیر نباشد. پیغام خطا : <em>%2$s</em>

en: We use your email address to email you a secure password and verify your account.
fa: ما از رایانامه شما برای فرستادن یک گذرواژه امن و لینک تایید اکانت شما استفاده خواهیم کرد.

en: We&#8217;re all abuzz about the hive of new importers, AEF, Drupal, FluxBB, Kunena Forums for Joomla, MyBB, Phorum, PHPFox, PHPWind, PunBB, SMF, Xenforo and XMB. Existing importers are now sweeter than honey with improved importing stickies, topic tags, forum categories and the sting is now gone if you need to remove imported users.
fa: در حال حاضر از انبوهی از موارد نظیر AEF, Drupal, FluxBB, Kunena Forums for Joomla, MyBB, Phorum, PHPFox, PHPWind, PunBB, SMF, Xenforo and XMB. پشتیبانی می نماییم.
    قابلیتهای متنوعی برای وارد کردن اطلاعات انجمن ها موجود می باشد.

en: Website
fa: تارنما

en: Website:
fa: تارنما:

en: Welcome to bbPress
fa: به بی بی پرس پارسی خوش آمدید

en: Welcome to bbPress %s
fa: به بی بی پرس %s خوش آمدید

en: What&#8217;s New
fa: چه خبرا؟

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected forums at once. To remove a forum from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
fa: زمانی که از ویرایش دسته جمعی استفاده می کنید ، شما می توانید اطلاعات انجمن (دسته بندی ها ، نویسنده و . . . ) را برای تمام انجمن های انتخاب شده یکجا تغییر دهید. برای زدودن یک انجمن از عملیات گروهی تنها بر روی X کنار نام انجمن در صفحه ویرایش دسته جمعی کلیک نمایید.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected replies at once. To remove a reply from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
fa: زمانی که از ویرایش دسته جمعی استفاده می نمایید ، شما می توانید اطلاعات پاسخ (دسته بندی ها،نویسنده و . . . ) تمام پاسخ ها انتخاب شده را یکجا تغییر دهید . برای حذف پاسخ از گروه ، تنها روی  x کنار پاسخ مورد نظر در صفحه ویرایش دسته جمعی کلیک نمایید تا غیر فعال شود.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected topics at once. To remove a topic from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
fa: زمانی که از ویرایش دسته جمعی استفاده می نمایید، شما می توانید اطلاعات متا ( دسته بندی ها، نویسنده و . . . ) را برای تمام جستار ها به صورت همزمان تغییر دهید . برای خارج کردن جستار از گروه تنها روی  x کنار جستار در صفحه ویرایش دسته جمعی کلیک نمایید .

en: When you split a topic, you are slicing it in half starting with the reply you just selected. Choose to use that reply as a new topic with a new title, or merge those replies into an existing topic.
fa: وقتی شما یک جستار را جداسازی می نمایید، شما آن جستار را به دو قسمت تقسیم می کند که از پاسخی که انتخاب شده است آغاز می شود. انتخاب کنید که آن پاسخ به صورت یک جستار جدید با یک عنوان جدید استفاده شود ، یا با پاسخ های جستار دیگر ادغام شود.

en: Yes. I want this group to have a forum.
fa: بله ، من می خواهم که این گروه دارای یک انجمن باشد.

en: You are already logged in.
fa: شما قبلا وارد شده اید.

en: You are not currently subscribed to any forums.
fa: شما در حال حاضر مشترک هیچ انجمنی نمی باشید.

en: You are not currently subscribed to any topics.
fa: شما در حال حاضر مشترک هیچ جستاری نیستید.

en: You are now logged out.
fa: شما اکنون خارج شده اید.

en: You are using <span class="b">bbPress %s</span>.
fa: شما از <span class="b">  بی بی پرس  %s</span> پارسی استفاده می کنید.

en: You can also edit or move multiple forums to the trash at once. Select the forums you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
fa: همچنین شما می توانید تعدادی از انجمن ها را به صورت دسته جمعی به زباله دان منتقل کنید. انجمن هایی را که می خواهید با کلیک بر روی جعبه تیک آنها انتخاب کنید ، سپس عملیاتی را که می خواهید از منوی باز شو کارهای دسته جمعی انتخاب و بر روی دکمه اجرا کلیک نمایید.

en: You can also edit or move multiple replies to the trash at once. Select the replies you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
fa: همچنین شما می توانید چند پاسخ را به صورت همزمان ویرایش کنید یا به زباله دان انتقال دهید. با استفاده از چک باکس ها ، پاسخ های مورد نظر را انتخاب نموده ، سپس عملیات را که می خواهید انجام دهید از منوی عملیات دسته جمعی انتخاب و روی دکمه اجرا کلیک نمایید.

en: You can also edit or move multiple topics to the trash at once. Select the topics you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
fa: شما همچنین می توانید چند جستار را همزمان ویرایش کرده یا حذف نمایید. جستار هایی را که می خواهید با کلیک روی چک باکس ها انتخاب کنید، سپس عملیات مورد نظر را از منوی بازشو کارهای دسته جمعی انتخاب نموده رو دکمه اجرا کلیک نمایید.

en: You can choose to lock a post after a certain number of minutes. "Locking post editing" will prevent the author from editing some amount of time after saving a post.
fa: شما می توانید یک نوشته را برای زمان خاصی قفل نمایید. "قفل کردن ویرایش نوشته" که برای زمان خاصی از ویرایش نوشته ذخیره شده توسط نویسنده جلوگیری خواهد کرد.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
fa: شما می توانید محتوای نمایش داده شده را به روش های متعددی سفارش سازی کنید :

en: You can either make this reply a new topic with a new title, or merge it into an existing topic.
fa: شما همچنین می توانید این پاسخ را به یک جستار جدید با عنوان جدید تبدیل کنید، یا با جستار های موجود ادغام نمایید.

en: You can filter the list of forums by forum status using the text links in the upper left to show All, Published, or Trashed forums. The default view is to show all forums.
fa: شما می توانید لیست انجمن ها را با توجه به وضعیت انجمن صافی نمایید ، از لینک بالا سمت چپ جهت نمایش همه موارد ، انتشار یافته ها ، و انجمن های موجود در زباله دادن استفاده کنید . در حالت پیش فرض تمام انجمن ها نمایش داده خواهد شد.

en: You can filter the list of replies by reply status using the text links in the upper left to show All, Published, Draft, or Trashed replies. The default view is to show all replies.
fa: شما می توانید با استفاده از لینک متنی در قسمت بالا سمت چپ  لیست پاسخ ها را با توجه به وضعیت پاسخ ها صافی نمایید  برای نمایش همه موارد ، انتشار یافته ها ، پیش نویس ها یا پاسخ های موجود در زباله دان . در حالت پیش فرض تمامی پاسخ ها نمایش داده می شود.

en: You can filter the list of topics by topic status using the text links in the upper left to show All, Published, or Trashed topics. The default view is to show all topics.
fa: شما می توانید لیست جستار ها را براساس وضعیت جستار و با استفاده از لینک متنی در بالا سمت چپ فیلتر نمایید تا همه جستار ها، انتشار یافته ها یا جستار ها موجود در زباله دان نمایش داده شود. در حالت پیش فرض همه جستار ها نمایش داده می شود.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many forums to list per screen using the Screen Options tab.
fa: با استفاده از تب تنظیمات صفحه ،  شما می توانید بر اساس نیاز خود و با توجه به این که تصمیم دارید در هر نمایش چه تعداد انجمن را لیست نمایید ستون ها را نمایش داده یا مخفی نمایید.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many replies to list per screen using the Screen Options tab.
fa: با استفاده از گزینه های این تب شما می توانید بر اساس نیاز خود و اینکه تصمیم دارد چه تعداد پاسخ را در هر صفحه نمایش دهید، ستون ها را پنهان کنید / نمایش دهید .

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many topics to list per screen using the Screen Options tab.
fa: شما با استفاده از تب تنظیمات صفحه و براساس نیاز خود و اینکه می خواهید چه تعداد جستار در هر برگه لیست شود، می توانید ستون ها را پنها کرده یا نمایش دهید.

en: You can refine the list to show only forums from a specific month by using the dropdown menus above the forums list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the forum creator in the forums list.
fa: شما می توانید با استفاده از منوی بازشو زیر انجمن ها  ، تنها انجمن های ماه خاصی را نمایش دهید. بعد از انتخاب موارد مورد نظر بر روی دکمه صافی کلیک نمایید. شما همچنین می توانید لیست را با توجه به سازنده انجمن بازسازی نمایید.

en: You can refine the list to show only replies in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the replies list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the reply author, category or tag in the replies list.
fa: شما می توانید با استفاده از منوی بازشو در بالای لیست ، لیست را مجددا به گونه ای پالایش کنید که تنها دسته بندی خاص یا پاسخ هایی را که در یک ماه خاص ارسال شده اند مشاهده نمایید. بعد از انتخاب گزینه مورد نظر روی دکمه صافی کلیک نمایید. همچنین شما می توانید با کلیک بر روی نویسنده پاسخ ، دسته بندی یا برچسب در لیست پاسخ ها مجددا لیست جدیدی را بسازید.

en: You can refine the list to show only topics from a specific month by using the dropdown menus above the topics list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the topic creator in the topics list.
fa: شما می توانید با استفاده از منوی بازشو بالای لیست جستارها، لیست جستارها را دوباره به گونه ای مرتب کنید که جستار های یک ماه ویژه را نمایش دهد. بعد از انتخاب گزینه ها بر روی دکمه صافی کلیک کنید. شما همچنین می توانید با کلیک بر روی سازنده جستار در لیست جستارها، لیست را دوباره بازسازی نمایید.

en: You can update all the forums on your network through this page. It works by calling the update script of each site automatically. Hit the link below to update.
fa: شما می توانید تمام انجمن های شبکه خود را از طریق این برگه ب روز نمایید. در این روش اسکریپت بروز رسانی هر تارنما به گونه خودکار فراخوانی خواهد شد. جهت بروز رسانی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

en: You can update your forum through this page. Hit the link below to update.
fa: شما می توانید انجمن خود را از طریق این صفحه بروز نمایید. برای بروز رسانی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

en: You can view replies in a simple title list or with an excerpt. Choose the view you prefer by clicking on the icons at the top of the list on the right.
fa: شما می توانید لیستی از عنوان پاسخ ها را مشاهده کنید یا لیستی از عنوان ها به همراه توضیح مختصر . نمایی را که ترجیج می دهید با کلیک بر روی آیکون ها در بالای لیست سمت راست انتخاب کنید.

en: You cannot create new forums.
fa: شما نمی توانید انجمن تازه ایجاد نمایید.

en: You cannot create new topics.
fa: شما نمی توانید جستار تازه ایجاد کنید.

en: You cannot edit this reply.
fa: شما نمی توانید این پاسخ را ویرایش نمایید.

en: You cannot edit this topic.
fa: شما نمی توانید این جستار را ویرایش نمایید.

en: You cannot reply to this topic.
fa: شما نمی توانید به این جستار پاسخ دهید.

en: You currently have no favorite topics.
fa: شما در حال حاضر جستار مورد علاقه ای ندارید.

en: You do not have permission to do this.
fa: شما دسترسی لازم برای انجام این کار را ندارید.

en: You do not have permission to view this forum.
fa: شما اجازه مشاهده انجمن را ندارید.

en: You do not have the permission to do that!
fa: شما دسترسی لازم برای انجام اینکار را ندارید.

en: You do not have the permissions to edit this reply!
fa: شما اجازه ویرایش این پاسخ را ندارید!

en: You do not have the permissions to edit this topic!
fa: شما اجازه ویرایش این جستار را ندارید!

en: You have %d new replies
fa: شما %d پاسخ تازه دارید

en: You have %d new reply to %2$s from %3$s
fa: شما دارای %d پاسخ تازه به %2$s از %3$s می باشید.

en: You have %d new reply to %s
fa: شما %d پاسخ جدید برای %s دارید

en: You have not created any topics.
fa: شما سرفصلی را ایجاد نکرده اید.

en: You have not replied to any topics.
fa: شما به جستاری پاسخ نداده اید.

en: You have super admin privileges.
fa: شما دسترسی ها فوق ادمین را دارا هستید.

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:
fa: شما می توانید از این تگ ها و کدهای <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> استفاده نمایید:

en: You must be logged in to create new forums.
fa: شما برای ساخت انجمن جدید باید وارد سایت شوید.

en: You must be logged in to create new topics.
fa: برای ساخت جستار های جدید باید وارد سایت شوید.

en: You must be logged in to reply to this topic.
fa: شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
fa: برای استفاده از تنظیمات جدید باید بر روی دکمه ذخیره تنظیمات در انتهای صفحه کلیک نمایید.

en: You should clean old conversion information before starting over.
fa: شما باید اطلاعات گفتگوی قبلی را قبل از شروع گفتگوی دوباره پاک کنید.

en: Your account has the ability to post unrestricted HTML content.
fa: اکانت شما قابلیت ارسال محتوای HTML به صورت نامحدود را داراست.

en: Your information:
fa: اطلاعات شما:

en: Your password should be at least ten characters long. Use upper and lower case letters, numbers, and symbols to make it even stronger.
fa: گذرواژه شما باید کمینه شامل 10 کارکتر باشد.برای قدرتمند کردن آن از حروف بزرگ و کوچک به همراه شماره ها و نشانه ها استفاده نمایید.

en: Your username must be unique, and cannot be changed later.
fa: نام کاربری شما باید منحصر به فرد باشد، و در آینده قابل تغییر نیست.

en: Your users can manage all of their subscriptions in one convenient location.
fa: کاربران شما میتوانند تمام مشارکت هایشان را در یک مکان مناسب مدیریت کنند.

[ctx: admin color scheme]
en: Evergreen
fa: سبز

[ctx: admin color scheme]
en: Mint
fa: نعنایی

en: bbPress
fa: بی بی پرس

en: bbPress Default
fa: پیش فرض بی بی پرس

en: bbPress Forums
fa: انجمن های بی بی پرس

en: bbPress Replies
fa: پاسخ های بی بی پرس

en: bbPress Topics
fa: جستار های بی بی پرس

en: bbPress fully supports automatic translation updates.
fa: بی بی پرس به طور کامل از بروزرسانی خودکار برگردان (ترجمه) ها پشتیبانی می نماید.

en: bbPress is created by a worldwide swarm of busy, busy bees.
fa: بی بی پرس توسط جهانی از زنبورهای عسل پرتلاش ساخته می شود !

en: bbPress is forum software with a twist from the creators of WordPress.
fa: بی بی پرس یک نرم افزار انجمن ساز رایگان میباشد که تیم وردپرس پارسی برگردان شده است.

en: bbPress keeps track of relationships between forums, topics, replies, and topic tags, and users. Occasionally these relationships become out of sync, most often after an import or migration. Use the tools below to manually recalculate these relationships.
fa: بی بی پرس مسیر ارتباط بین انجمن ها ، جستار ها ، پاسخ ها و برچسب جستار ها و کاربران را حفظ خواهد کرد. در برخی موارد این روابط خارج از دسترس است ، بیشتر در هنگام درون ریزی یا ادغام . از ابزار زیر جهت محاسبه مجدد این روابط استفاده نمایید.

[ctx: date at time]
en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: day
fa: روز

en: days
fa: روز

[ctx: group admin edit screen]
en: Discussion Forum
fa: انجمن بحث و گفتگو

en: group-forums
fa: انجمن های-گروهی

en: hour
fa: ساعت

en: hours
fa: ساعت

en: in forum
fa: در انجمن

en: in group forum
fa: در انجمن گروهی

en: in reply to:
fa: در پاسخ به:

en: in: <a href="%1$s">%2$s</a>
fa: در: <a href="%1$s">%2$s</a>

en: is the parent for all group forums
fa: آیا مادر همه انجمن های گروهی هست

en: is the previous forum software
fa: آیا نرم افزار انجمن ساز قبلی

en: minute
fa: دقیقه

en: minutes
fa: دقیقه

en: month
fa: ماه

en: months
fa: ماه

en: per page
fa: در هر برگه

[ctx: post]
en: Closed
fa: بسته

[ctx: post]
en: Closed <span class="count">(%s)</span> | Closed <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: بسته شده <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Hidden
fa: پنهان

[ctx: post]
en: Hidden <span class="count">(%s)</span> | Hidden <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: <span class="count">(%s)</span> پنهان

[ctx: post]
en: Orphan
fa: بدون مادر

[ctx: post]
en: Orphan <span class="count">(%s)</span> | Orphans <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: <span class="count">(%s)</span> بلاتکلیف

[ctx: post]
en: Spam
fa: هرزنامه

[ctx: post]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: هرزنامه <span class="count">(%s)</span>

en: right now
fa: همین الان

en: rows to process at a time
fa: سطرهایی که باید در یک زمان تحت عملیات قرار بگیرند.

en: second
fa: ثانیه

en: second(s) delay between each group of rows
fa: ثانیه (ها) تاخیر بین پردازش هر گروه از سطر ها

en: seconds
fa: ثانیه

en: sometime
fa: بعضی اوقات

en: week
fa: هفته

en: weeks
fa: هفته

[ctx: widgets]
en: %1$s %2$s
fa: %1$s  %2$s

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
fa: %1$s در %2$s

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s %3$s
fa: %1$s در %2$s %3$s

[ctx: widgets]
en: by %1$s
fa: بدست %1$s

en: will serve all bbPress templates
fa: آیا همه پوسته ها بی بی پرس به کار برده شود

en: year
fa: سال

en: years
fa: سال
